Book online
Book online
Wycieczki zorganizowane z Norweskiej Doliny z biurem podróży Fun Club

Wycieczki zorganizowane z Norweskiej Doliny z biurem podróży Fun Club

Choose facility
Arrival
21 APR '21
Departure
22 APR '21
Enter code
Choose
Norwegian Valley Mountain Panorama
27 JUL 2020

Dbamy o to, by pobyt naszych Gości zapewniał im moc atrakcji i wypoczynku oraz wygody. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom od teraz oferujemy komfortowe zorganizowane wycieczki zagraniczne wprost z Norweskiej Doliny!

 

Urokliwa Praga, malownicza Saksonia a może Safari? Teraz to możliwe! Te i inne wycieczki są teraz dostępne dla naszych Gości. Norweska Dolina Luxury Resort nawiązała współpracę z Biurem Podróży Fun Club - przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich odwiedzających nasz resort, którzy są ciekawi świata i lubią odkrywać jego piękno. Rodzinne przygody czy romantyczne chwile? U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Komfort na najwyższym poziomie

Wycieczki zorganizowane zaplanowaliśmy w taki sposób, by nasi Goście mogli cieszyć się maksymalną wygodą. Rezerwacja miejsca jest niezwykle prosta - wystarczy skontaktować się z recepcją. Początek i koniec każdej wycieczki ma miejsce na terenie Norweskiej Doliny. Nowoczesne autokary odbierają uczestników z terenu resortu i odwożą ich w to samo miejsce. Pojazdy spełniają najwyższe europejskie standardy i są autokarami Premium należącymi do klasy PLATINUM+. Poza licznymi udogodnieniami zapewniają również bezpieczeństwo pasażerów. 

ZOO Safari i Skalne Miasto Adršpach

odległość: 90 km (~2h)

Dzikość natury na wyciągnięcie ręki! 

Idealny wybór na całodniową, rodzinną wyprawę w poszukiwaniu przygód przez dzieci i dorosłych. Wycieczka łączy w sobie wizytę w dwóch niezwykłych, choć z zupełnie różnych powodów, miejscach.

Pierwszy przystanek to Skalne Miasto w Adršpach - kraina niezwykłych formacji skalnych, które przenoszą nas w tajemniczy świat przyrody. Plenery Skalnego Miasta mają swój udział w hollywoodzkich produkcjach - nic dziwnego! Teren, wbrew pozorom, nie jest trudny do przejścia i nie powinien być problematyczny dla maluchów lub osób niewprawionych w pieszych wędrówkach. 

Kolejnym punktem wycieczki jest wizyta w jednym z największych ogrodów zoologicznych w całych Czechach. W miejscowości Dvůr Králové zabawę odnajdzie szczególnie najmłodsze pokolenie. Spotkamy się tam z dzikimi kotami, żyrafami, zebrami i innymi egzotycznymi zwierzętami - wszystko to w wyjątkowej strefie Safari. Zwierzęta żyją w warunkach oddających ich naturalne środowisko, a przez teren przejeżdżamy specjalnym autobusem z odkrytym dachem, dzięki czemu słonie, zebry i inni mieszkańcy są w zasięgu naszej ręki! Niezapomniana atrakcja szczególnie dla dzieci.

Praga

odległość: 140 km (~3h)

Perła Europy

Jedno z bardziej romantycznych miast w Europie. Szczególnie polecane na wyjazd we dwoje. Stolica Czech jest przede wszystkim miastem przesiąkniętym historią, która sięga czasów przed naszą erą. W 1992 roku stara, zabytkowa część miasta została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Praga to ponad 20 muzeów, ponad 30 kościołów i blisko 100 galerii, a lista atrakcji jest zdecydowanie dłuższa! Dodatkowo czeka na nas doskonała kuchnia i wyśmienite trunki. 

wycieczka do Pragi z Norweską Doliną
 

Drezno 

odległość: 185 km (~ 3h)

Florencja Północy 

Stolica Saksonii, która nazywana jest Miastem Baroku i Florencją Północy. Kolejna romantyczna wycieczka idealna dla par. Drezno to piękne, zabytkowe miasto położone nad Łabą. Na każdym kroku czuć w nim powiew historii i pamięć minionych czasów. Znajdziemy tu okazałe, bogato zdobione budowle odznaczające się charakterystycznym dla baroku i rokoko przepychem, wymyślnością i zaskakującymi połączeniami. W Dreźnie istnieje również wiele zabytków i obiektów dziedzictwa kulturowego całej Europy. Do najznamienitszych z nich należy Galeria Drezdeńska, czyli muzeum sztuki wraz ze znaną na całym świecie Galerią Starych Mistrzów, zawierającą dzieła sztuki Rubensa, Rembrandta czy Santiego.

Szwajcaria Saksońska

odległość: 165 km (~2,5h)

Pośród zamków i skał

Szwajcaria Saksońska, zwana też Saską Szwajcarią, obejmuje malowniczy teren położony przy niemiecko-czeskiej granicy w Górach Połabskich. Teren ten jest niezwykle malowniczy ze względu na ilość i różnorodność formacji skalnych, z których wiele stanowi unikat na skalę kraju i świata. Wycieczka atrakcyjna dla osób ceniących bliski kontakt z przyrodą.  Szlaki turystyczne okolicy zabiorą nas w nietuzinkowe miejsca pełne magii i tajemnic. Przykładem mogą być mosty łączące osobliwe formacje skalne lub wiekowe zamki oraz twierdze położone w regionie. Wycieczka jest również świetną okazją do skosztowania specjałów lokalnej kuchni oraz saksońskich win. 


Saksonia z Norweską Doliną - wycieczka zorganizowana

Wygoda i lekkość ducha

Wycieczki zorganizowane zapewniają nie tylko komfortowy przejazd w obie strony bezpośrednio z miejsca A do miejsca B, ale również oprowadzanie przez doświadczonego pilota-przewodnika oraz ubezpieczenie. Całą organizacją zajmujemy się my, zaś uczestnicy mogą korzystać z beztroskiego czasu w niezwykłych okolicznościach przyrody i architektury! Przygoda na czeskim safari? Romantyczna kolacja w zabytkowym Dreźnie? A może degustacja czeskiego piwa lub saksońskiego rieslinga? Bez względu na to, którą wycieczkę wybiorą nasi Goście, ich jedynym zadaniem jest zabranie ze sobą dobrego humoru - my zajmiemy się resztą!

Doskonałe położenie 

Szklarska Poręba położona jest tuż przy czeskiej granicy, a od granicy z Niemcami dzieli ją około 60 km. Lokalizacja ta daje doskonałe możliwości turystyczne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Pozwala to na szybki przejazd w najciekawsze miejsca znajdujące się u naszych sąsiadów. 

 

Postaw na komfortowe i bezpieczne wycieczki zorganizowane w Norweskiej Dolinie - ciesz się wygodą i niezależnością, jaką daje taka forma zwiedzania. Dokąd wybierzesz się tym razem?

mobile nav bg
See on the map
Newsletter

Subscribing the newsletter you will get 5% discount on the stay in the Norwegian Valley

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close