bitte online reservieren
bitte online reservieren
Wypożycz samochód w Norweskiej Dolinie

Wypożycz samochód w Norweskiej Dolinie

Objekt auswählen
Anreise
25 Sep '23
Abreise
26 Sep '23
Code eintragen
wähle
Norwegisches Tal Bergpanorama
01 Aug 2022

Wspólne wakacje i różne plany na spędzenie wolnego czasu?

Stało się. Żeby zaoszczędzić na paliwie oraz wybrać się w podróż trochę bardziej ekologicznie - pojechaliście na wspólne wakacje. Jeden samochód wystarczył, by dostać się w góry. Albo wybraliście pociąg, którym dojedziecie bezpośrednio do Szklarskiej Poręby w wielu miejsc. Jednak na miejscu okazało się, że wasze plany nijak się nie pokrywają. Część ekipy marzy o zobaczeniu Zamku Książ w Wałbrzychu, a reszta chciała pospacerować po Śnieżnych Kotłach. Jeden samochód - dwa różne kierunki. A urlop jest ograniczony! Jak to pogodzić? Kto musi pójść na kompromis?

Nikt! Wystarczy wypożyczyć samochód, dzięki któremu każdy z Was zobaczy to, o czym marzy najbardziej. Jednocześnie reszta ekipy nie będzie musiała spędzać czasu w nieinteresujących jej miejscach. Brzmi idealnie, prawda? 

Wypożyczenie samochodu w Norweskiej Dolinie jest proste. Udostępniamy Wam wygodne Renault Clio, które ze względu na niewielki rozmiar zmieści się na każdym miejscu parkingowym. To niebywała zaleta w szczycie sezonu wakacyjnego.

Wypożyczenie samochodu na regionalne podróże

Jaki jest koszt wypożyczenia takiego samochodu? Od poniedziałku do czwartku płacicie tylko 100 zł na dobę, przy czym możecie przejechać do 100 km. Za każde przekroczenie kolejnych 100 km dopłacacie dodatkowe 100 zł. Od piątku do niedzieli cena to 150 zł za dobę za dystans do 100 km. Dopłata za przekroczenie kolejnych 100 km pozostaje taka sama i wynosi 100 zł.

Wszelkie informacje znajdziecie w Recepcji Norweskiej Doliny. Możecie także kontaktować się mailowo rezerwacje@ndresort.pl lub telefonicznie +48 75 619 96 00. Odpowiemy na wszystkie pytania!

 

mobile nav bg
siehe auf der Karte
Newsletter
wenn Du Dich ins Newsletter einträgst ,bekommst Du 10% Rabatt auf ein Aufenthalt im Norwegischen Tal
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen