bitte online reservieren
bitte online reservieren
Bezpieczny pobyt w Norweskiej Dolinie

Bezpieczny pobyt w Norweskiej Dolinie

Objekt auswählen
Anreise
25 Sep '23
Abreise
26 Sep '23
Code eintragen
wähle
Norwegisches Tal Bergpanorama
07 Mai 2020

Azyl w sercu Karkonoszy

Norweska Dolina to ośrodek położony w zacisznym zakątku Szklarskiej Poręby, z dala od centrum miasta i tłumów. Nasze wille zapewniają maksimum komfortu i dystansu społecznego – są rozproszone na terenie całego kompleksu oraz posiadają szerokie klatki schodowe.

Apartamenty są przestronne i w pełni autonomiczne. Każdy z nich zawiera w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz balkon lub taras z malowniczym widokiem na góry. Wokół Norweskiej Doliny z pewnością nie zabraknie miejsca do samotnych spacerów. Rozległe alejki gwarantują utrzymanie bezpiecznego odstępu i przyrodnicze atrakcje, takie jak: strumyki, głazy, gaiki, czy oczka wodne.

Najwyższy poziom czystości

Każdy apartament jest generalnie sprzątany i dezynfekowany. Do odkażania pokoi używamy wysokiej klasy sprzętu. Nasz personel wyposażony jest w nowoczesne i wydajne ozonatory oraz generatory gorącej pary. Dzięki temu goście zyskują pewność, że apartamenty są w 100% sterylne.

Dodatkowo wszystkie powierzchnie i przedmioty narażone w pokojach na częsty kontakt (blaty, klamki, piloty do telewizora oraz wyposażenie aneksu kuchennego) są dezynfekowane przez Naszych pracowników specjalnymi środkami bakteriobójczymi. Pieczołowicie podchodzimy także do kwestii przygotowania ręczników i pościeli dla naszych Gości. Najpierw pierzemy je w wysokiej temperaturze i suszymy, a później umieszczamy w zaplombowanych opakowaniach. To gwarancja, że po otwarciu pakietu w ręce gości trafiają olśniewająco czyste i pachnące tkaniny.

Obsługa resortu porusza się po jego terenie wyposażona w jednorazowe rękawiczki i maseczki ochronne. Każdy pracownik regularnie dezynfekuje swoje narzędzia pracy oraz dba o higienę i czystość rąk.

Bezpieczna recepcja

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego regularnie sprawdzamy stan zdrowia personelu. W myśl zaleceń GIS, przed wejściem do Norweskiej Doliny, mierzymy temperaturę wszystkim pracownikom. W przypadku stanu podgorączkowego i objawów chorobowych, pracownik jest natychmiastowo odsyłany do domu.

Dodatkowe środki ostrożności wprowadziliśmy w recepcji. Przy stanowisku w tej części kurortu może znajdować się tylko jeden gość. Ponadto goście są oddzieleni od pracownika recepcji przeźroczystą płytą plexi. Respektujemy zasadę bezpiecznej odległości – Goście oczekujący na obsługę, muszą znajdować się w min. 2-metrowym odstępie.

Systematycznej dezynfekcji poddajemy sprzęty narażone na częsty dotyk, drzwi, klamki, powierzchnię lady recepcyjnej, terminale i karty pokojowe. Dla osób ceniących sobie jeszcze ściślejsze ograniczenie kontaktu z personelem kurortu, wprowadziliśmy możliwość elektronicznego check in-u za pomocą karty meldunkowej lub online (drogą mailową).

Na samym początku pobytu w Norweskiej Dolinie informujemy Gości o zasadach bezpieczeństwa w resorcie. Po zapoznaniu się z procedurami, Goście deklarują ich przestrzeganie poprzez podpis.

Zachęcamy do wybrania płatności bezgotówkowych. Recepcja jest w pełni dostępna w trybie online i przez telefon. W trosce o zdrowie wczasowiczów wprowadziliśmy bezwzględny zakaz przebywania w apartamentach osób nie będących Gośćmi hotelowymi.

Restauracja, na której możesz polegać 

Dzięki naszym dobrym praktykom sanitarnym, w restauracji Piąta Pora Roku, goście nadal mogą cieszyć się smakiem wykwintnych dań. Liczymy, że możemy liczyć na Państwa wyrozumiałość i stosowanie się do poniższych zasad. Przed wejściem do restauracji udostępnimy dozowniki z płynem dezynfekującym, a Gości prosimy o dezynfekcję rąk i noszenie obowiązkowych maseczek.

Dla gości pragnących zjeść posiłek w zaciszu własnego apartamentu zapewniamy możliwość zamówienia dań z odbiorem osobistym lub z możliwością dostawy. Pracownicy restauracji wykonują swoje obowiązki, oczywiście wyposażeni w maseczki ochronne oraz jednorazowe rękawiczki.

Bezpieczna Strefa Rozrywki i Bar

Udowadniamy, że przy zachowaniu środków ostrożności nadal można się cieszyć grą w kręgle, bilardem. Przed wejściem do baru udostępniamy dozowniki z płynem dezynfekującym, a Gości prosimy o dezynfekcję rąk i obowiązkowo nakładanie maseczki. Jednocześnie personel Klubu Wikinga przez odpowiednie ustawienie stołów zadba o to, aby zachowana została bezpieczna odległość między Gośćmi. Z tego względu część urządzeń ze strefy rozrywki zostanie wyłączona z użytku.

Pracownicy baru wyposażeni w maseczki ochronne i rękawiczki, będą także czuwać nad liczbą osób przebywających jednocześnie w lokalu. Od Gości oczekujemy zachowania bezpiecznego odstępu zarówno wobec obsługi, jak i innych, obcych osób. Powierzchnie dostępne dla Gości – stoliki, bar, stoły bilardowe oraz tor do kręgli – będą regularnie dezynfekowane.

Rekreacja bez ryzyka

Karkonosze bronią się przed zmasowaną turystyką. Wśród setek dostępnych szlaków ciągle można spotkać dzikie i nieokiełznane zakątki. Przestrzeni nie zabraknie tu dla nikogo! To istny raj dla miłośników długich wędrówek pieszych i kolarstwa górskiego. Setki kilometrów szlaków prowadzą m.in. przez największe atrakcje regionu, przecinają wąwozy, strumienie i meandrują aż po horyzont. Te wszystkie atrakcje są właściwie na wyciągnięcie ręki, ponieważ Norweska Dolina znajduje się praktycznie u wrót Karkonoskiego Parku Narodowego. Nawet nie trzeba dodawać, że klimat gór i świeże powietrze sprzyjają budowaniu odporności.

Państwa bezpieczestwo jest dla nas najwyższą wartością. Zapraszamy na pobyt w Bezpiecznym Azylu #bezpiecznyazyl.

 

mobile nav bg
siehe auf der Karte
Newsletter
wenn Du Dich ins Newsletter einträgst ,bekommst Du 10% Rabatt auf ein Aufenthalt im Norwegischen Tal
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen