bitte online reservieren
bitte online reservieren
Wakacje na raty 0% w Norweskiej Dolinie!

Wakacje na raty 0% w Norweskiej Dolinie!

Objekt auswählen
Anreise
25 Sep '23
Abreise
26 Sep '23
Code eintragen
wähle
Norwegisches Tal Bergpanorama
20 Jul 2022

Oferta wakacji na raty z pewnością spełni oczekiwania każdego, kto lubi wygodę i elastyczność. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty 0%, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Nie ma mowy o oprocentowaniu, a elastyczna oferta jest dostosowana do naszych potrzeb. Dlaczego warto wybrać wakacje w górach na raty? Co daje takie rozwiązanie? O czym trzeba wiedzieć?

Wakacje z wyżywieniem

Oferta specjalna tylko dla rezerwacji bezpośrednich, m.in. przez stronę internetową! 


Wakacje w Szklarskiej Porębie na długo mogą pozostać w pamięci turystów! A dzięki naszemu harmonogramowi płatności można bez problemu skorzystać z rozłożenia płatności na raty, co jest dostępne na wyciągnięcie ręki. To Ty ustalasz, kiedy i w jakiej wysokości ratę spłacisz. Już teraz można zarezerwować pobyt w resorcie i skorzystać z komfortowego apartamentu. Pakiet obowiązuje w letnim czasie i obejmuje co najmniej 1 noc. Resort Norweska Dolina zapewnia wakacje z wyżywieniem, atrakcjami i animacjami dla maluchów na najwyższym poziomie. Oraz z parkingiem gratis! 

Wakacje w Karkonoszach

W dzisiejszych czasach każdy z nas mierzy się z różnymi wyzwaniami, które mogą powstrzymać nas przed realizacją marzenia o upragnionym urlopie. Jednak nasze wakacje w Karkonoszach są dostępne bardzo łatwo, za pomocą rozłożenia płatności na raty, bez odsetek! Niezapomniane wakacje 0% to doskonała opcja dla całych rodzin, dla par, czy dla paczki znajomych. W pakiecie znajdziemy nocleg w wygodnych apartamentach, smaczne śniadania, obiadokolacje, miejsce parkingowe, WiFi, animacje i inne atrakcje. Nie trzeba martwić się, że nie mamy zebranej całej gotówki na wyjazd. Komfortowe wakacje na raty pozwalają spełnić swoje marzenia o wypoczynku w polskich górach. Piękne krajobrazy, świeże powietrze, liczne atrakcje - wszystko to jest łatwo dostępne za pomocą wakacji na raty!

Szczegóły oferty: https://www.norweskadolinaresort.pl/ceny-i-pakiety/norweska-dolina/wakacje-na-raty-0-ze-sniadaniem-i-obiadokolacja-parking-gratis 

Zarezerwuj już dziś i ciesz się niezwykłym wypoczynkiem w górskim resorcie!

mobile nav bg
siehe auf der Karte
Newsletter
wenn Du Dich ins Newsletter einträgst ,bekommst Du 10% Rabatt auf ein Aufenthalt im Norwegischen Tal
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen