Book online
Book online
ITAKA poleca Norweską Dolinę

ITAKA poleca Norweską Dolinę

Choose facility
Arrival
28 OCT '20
Departure
29 OCT '20
Enter code
Choose
Norwegian Valley Mountain Panorama
20 JUL 2020

Miło nam poinformować, że Norweska Dolina Luxury Resort w Szklarskiej Porębie dołączyła do grona miejsc wypoczynkowych rekomendowanych przez Biuro Podróży ITAKA! 

Branża turystyczna w ostatnim czasie przeszła liczne zmiany i musiała dostosować się do nowej sytuacji. W Norweskiej Dolinie nie mieliśmy z tym jednak problemu - nasze komfortowe apartamenty zapewniają doskonałe warunki pozwalające na utrzymanie dystansu społecznego, co pozwala na bezpieczny i spokojny wypoczynek. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby wypoczynek w Norweskiej Dolinie był wyjątkowy - zwłaszcza w obecnych czasach. Nasze starania zostały docenione - dołączyliśmy do grona obiektów rekomendowanych przez Biuro Podróży ITAKA!

Wyjątkowe walory 

Norweska Dolina znalazła się w gronie najwyżej cenionych obiektów położonych w polskich górach. Pod uwagę zostały wzięte wszystkie atuty naszego resortu. Szczególnie doceniona została doskonała lokalizacja i niepowtarzalny charakter miejsca. Luksusowe wille w nordyckim stylu położone malowniczo w dolinie o ciekawej historii, wokół majestatycznych karkonoskich lasów, sprawiają, że Norweska Dolina to miejsce unikatowe nie tylko w skali Karkonoszy, ale i całej Polski. Nasz zakątek ziemi skrywa wiele ciekawych historii i nieodłącznie wiąże się ze sztuką, która towarzyszy tu na każdym kroku. Dolinę, będącą niegdyś ostoją artystów, otacza aura błogiego spokoju ze szczyptą tajemniczości i nostalgii. Ta sama dolina dołożyła cegiełkę do powstawania wielkich dzieł sztuki, w tym tych, które zasłużyły na Nagrodę Nobla… Jakie historie jeszcze skrywa ten karkonoski zakątek? 

- Norweska Dolina Luxury Resort**** dołączyła do grona rekomendowanych miejsc wypoczynkowych przez Biuro Podróży ITAKA - informuje Piotr Henicz, wiceprezes ITAKI.

 

Norweska Dolina - basen dla dzieci

 

Niepowtarzalny klimat miejsca wraz ze wszystkimi jego atutami najlepiej poznać będąc na miejscu, w którym przygotowaliśmy szereg atrakcji. Lato 2020 upływa w Norweskiej Dolinie pod znakiem bezpiecznego, rodzinnego wypoczynku. Specjalne oferty skierowane do rodzin z dziećmi obfitują w specjalne atrakcje, które przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych. Ale to nie wszystko, co zaplanowaliśmy na tegoroczny sezon! Poszerzamy swoją ofertę, aby nasi goście mogli zaznać wyjątkowego wypoczynku i przeżyli niezapomniane momenty zapisane w bagażu ich wspomnień. Co jeszcze przygotowaliśmy? Nie odkryjemy na razie wszystkich kart, ale nasza oferta zyskała aprobatę liderów branży turystycznej i dzięki temu nawiązaliśmy współpracę z Biurem Podróży ITAKA. 

Oficjalny partner ITAKI

Atuty wypoczynku w Norweskiej Dolinie docenił wiceprezes ITAKI, Piotr Henicz. Beztroski wypoczynek i luksus w resorcie ze Szklarskiej Poręby jest konkurencją dla zagranicznych wyjazdów - rekomenduje wiceprezes. Docenione zostało nie tylko atrakcyjne położenie obiektu i oryginalna architektura luksusowych willi, ale również czekające na gości atrakcje w postaci górskiego SPA, Klubu Wikinga czy basen z pięknym widokiem na malownicze zakątki Szklarskiej Poręby. Ponadto Norweska Dolina zaimponowała udogodnieniami i ofertą kierowaną do najmłodszych. Specjalne menu, bawialnia czy dodatkowe wyposażenie apartamentów wychodzące naprzeciw potrzebom najmłodszych gości to niekwestionowane atuty miejsca. 

 

wille Szklarska Poręba - Norweska Dolina

 

Jest nam niezwykle miło, że zostaliśmy uhonorowani w ten sposób i zostaliśmy oficjalnym partnerem Biura Podróży ITAKA. Nie zwalniamy jednak tempa i szykujemy dla naszych gości (w każdym wieku!) kolejne niespodzianki, o których będziemy informować na bieżąco. Wkrocz na nowy etap wypoczynku z Norweską Doliną!

mobile nav bg
See on the map
Newsletter

Subscribing the newsletter you will get 5% discount on the stay in the Norwegian Valley

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close