Бронируй онлайн
Бронируй онлайн
Wycieczki zorganizowane z Norweskiej Doliny z biurem podróży Fun Club

Wycieczki zorganizowane z Norweskiej Doliny z biurem podróży Fun Club

Выбери объект
Приезд
21 апр '21
Отъезд
22 апр '21
Впиши код
Выбери
Норвежская Долина Горная панорама
27 июл 2020

Dbamy o to, by pobyt naszych Gości zapewniał im moc atrakcji i wypoczynku oraz wygody. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom od teraz oferujemy komfortowe zorganizowane wycieczki zagraniczne wprost z Norweskiej Doliny!

 

Urokliwa Praga, malownicza Saksonia a może Safari? Teraz to możliwe! Te i inne wycieczki są teraz dostępne dla naszych Gości. Norweska Dolina Luxury Resort nawiązała współpracę z Biurem Podróży Fun Club - przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich odwiedzających nasz resort, którzy są ciekawi świata i lubią odkrywać jego piękno. Rodzinne przygody czy romantyczne chwile? U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Komfort na najwyższym poziomie

Wycieczki zorganizowane zaplanowaliśmy w taki sposób, by nasi Goście mogli cieszyć się maksymalną wygodą. Rezerwacja miejsca jest niezwykle prosta - wystarczy skontaktować się z recepcją. Początek i koniec każdej wycieczki ma miejsce na terenie Norweskiej Doliny. Nowoczesne autokary odbierają uczestników z terenu resortu i odwożą ich w to samo miejsce. Pojazdy spełniają najwyższe europejskie standardy i są autokarami Premium należącymi do klasy PLATINUM+. Poza licznymi udogodnieniami zapewniają również bezpieczeństwo pasażerów. 

ZOO Safari i Skalne Miasto Adršpach

odległość: 90 km (~2h)

Dzikość natury na wyciągnięcie ręki! 

Idealny wybór na całodniową, rodzinną wyprawę w poszukiwaniu przygód przez dzieci i dorosłych. Wycieczka łączy w sobie wizytę w dwóch niezwykłych, choć z zupełnie różnych powodów, miejscach.

Pierwszy przystanek to Skalne Miasto w Adršpach - kraina niezwykłych formacji skalnych, które przenoszą nas w tajemniczy świat przyrody. Plenery Skalnego Miasta mają swój udział w hollywoodzkich produkcjach - nic dziwnego! Teren, wbrew pozorom, nie jest trudny do przejścia i nie powinien być problematyczny dla maluchów lub osób niewprawionych w pieszych wędrówkach. 

Kolejnym punktem wycieczki jest wizyta w jednym z największych ogrodów zoologicznych w całych Czechach. W miejscowości Dvůr Králové zabawę odnajdzie szczególnie najmłodsze pokolenie. Spotkamy się tam z dzikimi kotami, żyrafami, zebrami i innymi egzotycznymi zwierzętami - wszystko to w wyjątkowej strefie Safari. Zwierzęta żyją w warunkach oddających ich naturalne środowisko, a przez teren przejeżdżamy specjalnym autobusem z odkrytym dachem, dzięki czemu słonie, zebry i inni mieszkańcy są w zasięgu naszej ręki! Niezapomniana atrakcja szczególnie dla dzieci.

Praga

odległość: 140 km (~3h)

Perła Europy

Jedno z bardziej romantycznych miast w Europie. Szczególnie polecane na wyjazd we dwoje. Stolica Czech jest przede wszystkim miastem przesiąkniętym historią, która sięga czasów przed naszą erą. W 1992 roku stara, zabytkowa część miasta została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Praga to ponad 20 muzeów, ponad 30 kościołów i blisko 100 galerii, a lista atrakcji jest zdecydowanie dłuższa! Dodatkowo czeka na nas doskonała kuchnia i wyśmienite trunki. 

wycieczka do Pragi z Norweską Doliną
 

Drezno 

odległość: 185 km (~ 3h)

Florencja Północy 

Stolica Saksonii, która nazywana jest Miastem Baroku i Florencją Północy. Kolejna romantyczna wycieczka idealna dla par. Drezno to piękne, zabytkowe miasto położone nad Łabą. Na każdym kroku czuć w nim powiew historii i pamięć minionych czasów. Znajdziemy tu okazałe, bogato zdobione budowle odznaczające się charakterystycznym dla baroku i rokoko przepychem, wymyślnością i zaskakującymi połączeniami. W Dreźnie istnieje również wiele zabytków i obiektów dziedzictwa kulturowego całej Europy. Do najznamienitszych z nich należy Galeria Drezdeńska, czyli muzeum sztuki wraz ze znaną na całym świecie Galerią Starych Mistrzów, zawierającą dzieła sztuki Rubensa, Rembrandta czy Santiego.

Szwajcaria Saksońska

odległość: 165 km (~2,5h)

Pośród zamków i skał

Szwajcaria Saksońska, zwana też Saską Szwajcarią, obejmuje malowniczy teren położony przy niemiecko-czeskiej granicy w Górach Połabskich. Teren ten jest niezwykle malowniczy ze względu na ilość i różnorodność formacji skalnych, z których wiele stanowi unikat na skalę kraju i świata. Wycieczka atrakcyjna dla osób ceniących bliski kontakt z przyrodą.  Szlaki turystyczne okolicy zabiorą nas w nietuzinkowe miejsca pełne magii i tajemnic. Przykładem mogą być mosty łączące osobliwe formacje skalne lub wiekowe zamki oraz twierdze położone w regionie. Wycieczka jest również świetną okazją do skosztowania specjałów lokalnej kuchni oraz saksońskich win. 


Saksonia z Norweską Doliną - wycieczka zorganizowana

Wygoda i lekkość ducha

Wycieczki zorganizowane zapewniają nie tylko komfortowy przejazd w obie strony bezpośrednio z miejsca A do miejsca B, ale również oprowadzanie przez doświadczonego pilota-przewodnika oraz ubezpieczenie. Całą organizacją zajmujemy się my, zaś uczestnicy mogą korzystać z beztroskiego czasu w niezwykłych okolicznościach przyrody i architektury! Przygoda na czeskim safari? Romantyczna kolacja w zabytkowym Dreźnie? A może degustacja czeskiego piwa lub saksońskiego rieslinga? Bez względu na to, którą wycieczkę wybiorą nasi Goście, ich jedynym zadaniem jest zabranie ze sobą dobrego humoru - my zajmiemy się resztą!

Doskonałe położenie 

Szklarska Poręba położona jest tuż przy czeskiej granicy, a od granicy z Niemcami dzieli ją około 60 km. Lokalizacja ta daje doskonałe możliwości turystyczne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Pozwala to na szybki przejazd w najciekawsze miejsca znajdujące się u naszych sąsiadów. 

 

Postaw na komfortowe i bezpieczne wycieczki zorganizowane w Norweskiej Dolinie - ciesz się wygodą i niezależnością, jaką daje taka forma zwiedzania. Dokąd wybierzesz się tym razem?

mobile nav bg
Посмотри на карте
Информационный бюллетень

Подписываясь на информационный бюлетень получишь 5% на проживание в Норвежской Долине.

Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте