Rezerwuj online
Rezerwuj online
Tło bannera

Odkryj kolory Norwegii i wyjątkowe wille Szklarskiej Poręby

Wybierz obiekt
Przyjazd
22 kwi '21
Wyjazd
23 kwi '21
Wprowadź kod
Wybierz
Norweska Dolina Panorama Gór
Jedyny i niepowtarzalny Resort

Luxury Resort Norweska Dolina

Luxury Resort Norweska  Dolina

Nasze Wille

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 9 willi, które mają swojego „opiekuna” oraz charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem, jakiego próżno szukać gdziekolwiek indziej. Miejsce zupełnie unikatowe, nie tylko na skalę Szklarskiej Poręby. Poznaj naszą nordycką krainę u wrót Karkonoszy.

 

Willa Hegge
Willa Hegge
Willa Hegge

Willa Hegge

Bardzo charakterystyczna, czerwona i piękna willa, której patronem jest Rybak - Marynarz. Bardziej wprawne oko odnajdzie w niej (na klatce schodowej) nawiązanie do strasznych przygód dzielnych Wikingów, którzy nie raz musieli zmierzyć się z żywiołem, jakim jest woda. We wnętrzu zobaczyć możemy latarnie, które mieszkańcom wskazują numery ich apartamentów.

Willa Oye
Willa Oye
Willa Oye

Willa Oye

Patronem tej pięknej budowli jest Kowal. We wnętrzu willi zauważyć możemy panujący ogień - żywioł, którym włada Kowal. Wchodząc na klatkę schodową Willi Oye możemy się poczuć jak w kuźni -  w wystroju dominują kolory ciemne oraz imitacja ognia - silnego i majestatycznego. Ciemne latarnie wskazują miejsce docelowe każdemu z Gości Luxury Resort Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie.

Willa Heddal
Willa Heddal
Willa Heddal

Willa Heddal

Pierwszy budynek w Luxury Resort Norweska Dolina. Patronem tego konkretnego budynku jest Wojownik. We wnętrzu zobaczyć możemy zbroje - nawiązanie do Patrona budynku - tak, aby nikt nie zapomniał, kto nad nim góruje... Wewnątrz możemy zauważyć kamień, który (dosłownie i symbolicznie) rozpoczął Norweską historię w sercu Karkonoszy.

Willa Urnes
Willa Urnes
Willa Urnes

Willa Urnes

Najpiękniejsza z willi w obiekcie. Bardzo kobieca i majestatyczna. Jeśli willa jest bardzo kobieca, a jej styl odpowiada nie jednej Pani, która gościła w jej apartamentach, to nie może być wątpliwości, że patronką pięknego budynku jest....kobieta. Białe latarenki - jakżeby inaczej - wskazują, nie tylko Paniom, miejsce wypoczynku.

Willa Rodven
Willa Rodven
Willa Rodven

Willa Rodven

Naszym zdaniem, jedna z najbardziej charakterystycznych budowli znajdujących się w Luxury Resort Norweska Dolina. Goście mogą poczuć klimat norweskiej świątyni, której strzegą smoki. Żaden Gość nie musi się niczego bać, gdy budynku strzeże taki patron! Każdy koszmar senny zostanie zdmuchnięty siłą wiatru wywołanego przez skrzydła lub spalony smoczym ogniem, jeśli tylko spróbuje zburzyć spokój.

Willa Torpo
Willa Torpo
Willa Torpo

Willa Torpo

Dom Garbarza - Tkacza. Wchodząc do budynku od razu zobaczymy, kto jest patronem. Liczne tkaniny od razu nasuwają odpowiedź. Jeden z piękniejszych budynków - zaraz po olśniewającej, białej Damie.

Willa Kvernes
Willa Kvernes
Willa Kvernes

Willa Kvernes

Zielony budynek, w którym konsekwentnie, wszędzie panuje zieleń. Wnętrze willi ozdobione jest paprociami. Budynek za patrona przyjął Garncarza - nie sposób tego nie zauważyć - w budynku czekają na nas prace garncarskie i ceramika. Drzwi są bogato zdobione płytkami w celtyckie wzory.

Willa Garmo
Willa Garmo

Willa Garmo

Budynek, w którym mieści się restauracja. Wnętrze bardzo wyciszające - tutaj ukojenie znajdą Ci, którzy uwielbiają naturę. Patronem budynku jest Podróżnik - Myśliwy. Natura, do której tak często ucieka Patron, uwieczniona jest wewnątrz budynku. Miejsce idealne do relaksu i utrzymania błogiego nastroju - szczególnie po wizycie w strefie wellness lub/i zabiegach SPA.

Willa Borgund
Willa Borgund

Willa Borgund

Najmłodsza ze wszystkich naszych willi w Szklarskiej Porębie, ale z pewnością niezwykła. Naszym zdaniem, właśnie tutaj, w tym położonym lekko na uboczu budynku, najsilniej można dostrzec norweski klimat. Odgrodzona wieloma mostkami willa, z dużymi oknami wychodzącymi na otaczającą naturę, przenosi swoich Gości wprost do majestatycznej Norwegi. Jej Patronem jest Cieśla - Kamieniarz. Wnętrze budynku to bordowe drewno ozdobione białymi płaskorzeźbami i czarny, pięknie mieniący się łupek.

Poczuj górski klimat Szklarskiej Poręby

Panorama Gór

Panorama Gór

Centrum Szklarskiej Poręby

Willa Panorama Gór to luksusowy czteropiętrowy apartamentowiec, zlokalizowany w cichej i spokojnej części miasta, a zarazem oddalony jedynie  500m od ścisłego centrum  Szklarskiej Poręby. Panorama Gór to wyjątkowe i komfortowe miejsce na odpoczynek, który pozwoli na oderwanie się od codzienności oraz niezwykły relaks w harmonii z przyrodą otaczających gór.

Willa Panorama Gór
Willa Panorama Gór
Willa Panorama Gór

Willa Panorama Gór

Willa Panorama Gór w Szklarskiej Porębie dysponuje kilkunastoma apartamentami o zróżnicowanej powierzchni, przy czym  każdy z nich zaprojektowany i wyposażony został  tak aby zaspokoić Państwa potrzeby i wymagania. Poszczególne apartamenty charakteryzują się niepowtarzalnymi, nowoczesnymi i eleganckimi wnętrzami.  Goście odwiedzający nasze apartamenty mają możliwość bezpłatnego korzystania ze znajdujących się w budynku narciarni i rowerowni oraz znajdującego się na terenie posesji placu zabaw dla dzieci. Komunikację wewnętrzną w budynku ułatwia winda połączona z halą garażową.

Niezapomniane chwile w sercu Sudetów

Oferty specjalne i promocje

Norweska Dolina
Panorama Gór
Wszystkie oferty
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisując się do newslettera uzyszkasz zniżkę 5% na pobyt w Norweskiej Dolinie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij