W cenie pakietu:
- nocleg w pełni wyposażonych, pięknych i komfortowych apartamentach. Największe i najbardziej komfortowe apartamenty w Karkonoszach zapraszają! Wielkość naszych apartamentów to 34-80 m2.
- WiFi
- zewnętrzny plac zabaw dla najmłodszych
- Wigilia w apartamencie - goście w ramach Kolacji Wigilijnej otrzymają do apartamentu kosz z tradycyjnymi potrawami oraz opłatkiem wigilijnym - menu w zakładce "wyżywienie".
- udogodnienia dla dzieci (wanienka, nocnik)
- zestaw kosmetyków łazienkowych
- w pełni wyposażona narciarnia ze stojakami na narty oraz z suszarnią na buty.
* Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w związku z zagrożeniem koronawirusem, program lub jego forma może ulec zmianie lub odwołaniu.
Dodatkowo płatne:
- parking 50 PLN/doba
- pobyt zwierząt - 149 PLN/doba ( w wybranych apartamentach)
Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w związku z zagrożeniem koronawirusem, program lub jego forma może ulec zmianie lub odwołaniu.
Cena nie zawiera opłaty klimatycznej w wysokości 2,80 PLN od osoby za dobę, która jest dodatkowo płatna na miejscu w Resorcie
Wyjątkowa atmosfera okalająca zimą Karkonosze przeniesie nas w niezwykłą krainę, w której poczujemy się jak w bajce. Taki właśnie klimat ma Boże Narodzenie w górach - bajkowy, nieco magiczny i pełen błogiego spokoju. Spędzenie tego wyjątkowego czasu z bliskimi w równie wyjątkowych okolicznościach przyrody to sposób na udane święta, które zostaną w pamięci na długi czas. Zapraszamy więc do Panoramy Gór położonej w centrum Szklarskiej Poręby, gdzie na naszych Gości czekają komfortowe apartamenty w doskonałej lokalizacji. W pobliżu znajdują się atrakcyjne stoki narciarskie, a także malownicze trasy dla narciarzy biegowych. Na miłośników górskich wędrówek czekają zaś karkonoskie szlaki. Boże Narodzenie w górach to idealna opcja dla wszystkich fanów aktywnego spędzania wolnego czasu, ale również dla tych, którzy pragną niezmąconego odpoczynku w otoczeniu natury, pośród górskich lasów i szumu drzew, dzięki którym można odzyskać wewnętrzną harmonię oraz równowagę.
Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu.
Uwaga: Panorama Gór rezerwuje sobie prawo do swobodnej zmiany cennika w zależności od obłożenia w danym okresie
Zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT w przypadku, gdy będą Państwo chcieli otrzymać fakturą VAT do zamówienia/rezerwacji należy o tym fakcie poinformować nas w trakcie dokonywania rezerwacji. Prosimy o podanie danych na jakie ma być wystawiona faktura wraz z podaniem numeru NIP. Tylko w przypadku umieszczenia przez nas numeru NIP na paragonie będą Państwo mogli otrzymać fakturę VAT. Brak podania numeru NIP w trakcie dokonywania rezerwacji uniemożliwi wystawienie faktury VAT w późniejszym terminie