Rezerwuj online
Rezerwuj online
Jak to się wszystko zaczęło?

Jak to się wszystko zaczęło?

Wybierz obiekt
Przyjazd
12 maj '21
Wyjazd
13 maj '21
Wprowadź kod
Wybierz
Norweska Dolina Panorama Gór
12 lis 2019

Jak to się wszystko zaczęło? - Luxury Resort Norweska Dolina

Piękne miejsce położone w Szklarskiej Porębie. Jedyny i niepowtarzalny Resort z pomysłem. Nie jeden zapytana - jakim?

Wszystko zawarte jest już w nazwie obiektu - Norweska Dolina. Ale zacznijmy pleść historię od początku. A było to tak... dawno, dawno temu pewien mężczyzna wpadł na piękny pomysł - wybudował 7 domów. Stworzył osadę, on pisarz, artysta. Nic dziwnego, że wpadł na tak oryginalny pomysł. Przecież zaliczanie się do tak wąskiej grupy nazywanej „artystami" zobowiązuje ;) Pamiętając, że zdania nie zaczyna się od „a więc” - „a więc” pomysłodawca i założyciel osady na tym terenie - Gerhart Hauptmann, zauroczony tak pięknym miejscem, postanowił stworzyć krainę, w której odpoczywać i relaksować będą się inni jemu podobni. I tak też się stało. Po wybudowaniu 7 budynków - berlińska elita zaczęła tu ściągać: lekarze, prawnicy oraz różnego rodzaju artyści.

Dzisiaj w tym miejscu - kontynuując tradycję Gerharta Hauptmanna, kolejni dwaj bracia, na miarę XXI wieku udowadniają, że miejsce nie wiele się zmieniło, a jego profil prawie wcale.

Luxury Resort Norweska Dolina to teraz 9 budynków w norweskim stylu.

Każdy budynek jest wyjątkowy i niepowtarzalny, tak jak osobistości, które ściągały do tego miejsca za czasów Hauptmanna, tak i teraz do Luxury Resort Norweska Dolina przyjeżdżają wyjątkowi Goście - często artyści. Do ich dyspozycji oddajemy 9 Willi, które mają swojego „opiekuna” oraz posiadają specyficzny klimat, którego próżno szukać gdzie indziej.

Poznaj nasze Wille

Nasi Goście w Luxury Resort Norweska Dolina mogą skorzystać z usług na najwyższym poziomie w zakresie:

  • Klubu Wikinga - gdzie jest miejsce na zabawę i relaks, przy muzyce, kręglach, może kartach? Sącząc ulubionego drinka.
  • Basen i sauny: sucha, parowa, infrared, bicze wodne, ścieżka Kneippa, wiadro Bosmana - miejsce, bez którego nie sposób wyobrazić sobie kompleksu wypoczynkowego. Goście mogą się zrelaksować i zregenerować siły.
  • Sala Zabaw dla Dzieci - miejsce do spędzenia miło czasu dla naszych najmłodszych. 
  • SPA - regeneracja i wypoczynek nie tylko dla Pań, konsultacje oraz profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne ciała.
  • Restauracja - żaden obiekt nie może się obejść bez miejsca gastronomicznego.
  • Wypożyczalnia Rowerów - dbając o sprawność fizyczną zapewniamy Państwu możliwość skorzystania z rowerów w Luxury Resort Norweska Dolina.
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisując się do newslettera uzyszkasz zniżkę 5% na pobyt w Norweskiej Dolinie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij