背部

Sylwester z Uroczystą Kolacją ( menu degustacyjne 6 -setowe) w Restauracji - honorujemy Bon Turystyczny!

Sylwester z Uroczystą Kolacją ( menu degustacyjne 6 -setowe) w Restauracji - honorujemy Bon Turystyczny!
 • HB - 早餐和晚餐
 • 最低3 noce
 • 挪威山谷 (Norweska Dolina)
Kulinarna podróż smaków w Restauracji "Piąta Pora Roku" przy akompaniamencie relaksującej muzyki. Uroczysta kolacja przy świecach z 6-setowym menu degustacyjnym i wiele więcej. Oferta tylko dla Osób dorosłych z możliwością spędzenia tej nocy z dziećmi w wieku od 7 lat - sprawdź alternatywy dla młodszych dzieci w tym pakiecie. Wybierz wyjątkowy pakiet sylwestrowy w Szklarskiej Porębie. Spędź ten czas w resorcie Norweska Dolina.
Pakiet zawiera:
 • Nocleg w komfortowych i przestronnych apartamentach z gwarancją większej przestrzeni dla najbliższych (wielkość naszych apartamentów to 41-110 m2). Nasze wille zapewniają maksimum komfortu i dystansu społecznego - są rozproszone na terenie całego kompleksu oraz posiadają szerokie klatki schodowe. Apartamenty są przestronne i w pełni autonomiczne. Każdy z nich zawiera w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz balkon lub taras. 
 • Wykwintne śniadania z napojami w Restauracji "Piąta Pora Roku" w godzinach 8.00 - 11.00. Zapewniamy możliwość zamówienia posiłków z odbiorem osobistym przez Gościa lub z możliwością dostawy do apartamentu.
 • Obiadokolacje w formie bogatego i urozmaiconego bufetu szwedzkiego w obu restauracjach w godz. 16:00 – 18:00 (za wyjątkiem 31.12.2021 r.). Dostępne również specjalne menu dla najmłodszych. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
 • Sylwester z uroczystą kolacją w Restauracji "Piąta Pora Roku" z 6 setowym menu degustacyjnym w dn. 31.12.2021 r. od godz. 20:00 - 02.00 (opcja dedykowana dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 7 lat)*
 • Jednorazowy voucher 10 % rabatu na dania a'la carte w Restauracji Piąta Pora Roku do realizacji w godzinach od 13.00 - 15.00 lub w godzinach od 19.00 - 21.00.
 • WiFi
Ponadto dla rezerwacji dokonywanych poprzez naszą stronę oferujemy:
 • Nielimitowany relaks w Strefie Wellness ( basen 12x4m - głębokość 130 cm., 3 sauny, jacuzzi, ścieżka Kneippa, wiadro Bosmana, studnia lodowa) w godzinach otwarcia, w miarę dostępności.* Mając na uwadze komfort wypoczynku i chcąc zapewnić wszystkim Gościom możliwość skorzystanie ze Strefy Wellness wprowadziliśmy limit czasowy pobytu w strefie do:
  - 90 minut w godz. 09:00-16:00*
 • - 60 minut w godz. 16:00-22:00*
 • Taras widokowy dla osób, które przebywają w strefie Wellness z bezpośrednim wyjściem z basenu na taras.
 • Nieograniczony dostęp (w godzinach otwarcia z kompleksu) do „KRAINY SMOKÓW” – Bajkowej Sali Zabaw dla najmłodszych dzieci, a w niej: piętrowe tunele z przeszklonymi podstawami, zjeżdżalnia, kącik do prac twórczych. ( małpi gaj) w miarę dostępności.*
 • Wstęp do Klubu Muzycznego „Klub Wikinga” w godzinach jego otwarcia.*
 • Powitalny zestaw napojów w apartamentach.
 • Zestaw kosmetyków łazienkowych.

* Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w związku z zagrożeniem koronawirusem, program lub jego forma może ulec zmianie lub odwołaniu.

Dodatkowo nieodpłatnie na terenie resortu:
 • Bezpośredni dostęp do wyjątkowej, niepowtarzalnej Galerii Sztuki w każdej z 9 Willi.
 • Dostęp do zewnętrznych Ogrodów Sztuki na terenie resortu.
  • Zewnętrzne Strefy relaksu: 

            - altana z zadaszonym dostępem do źródełka wypływającego spod skał pod szklaną podłogą,

            - oczko wodne - wspaniałe miejsce do czytania książki,

            - drewniana weranda w sercu resortu z widokiem na dziedziniec

           - duży wodospad wypływający spod jednej z Willi w okolicy Restauracji Piąta Pora Roku.

           - Kamienny Krąg Wikingów, idealne miejsce do wypoczynku w ciepłe dni.

           - strefa wypoczynku i relaksu – możliwość opalania przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

 • Liczne, dziewicze szlaki do pieszego zwiedzania w "Dolinie Szczęścia".
 • Mapy i informacje o szlakach, ścieżkach rowerowych itp. w Recepcji (w miarę dostępności).
 • Możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking (w miarę dostępności).
 • Gry multimedialne (Xbox) w Klubie Wikinga*
 • Dostęp do narciarni ze stojakami do nart oraz maszyną do suszenia i ozonowania butów narciarskich.
DODATKOWO PŁATNE:
 • Parking od 50 zł/doba - najniższa cena gwarantowana dla rezerwacji dokonywanych przez naszą stronę www.
 • Napoje do obiadokolacji.
 • Dodatkowe zamówienia a'la carte w Restauracji" Piąta Pora Roku" lub w Restauracji na uroczym Tarasie Letnim w godzinach otwarcia. Zapewniamy możliwość zamówienia posiłków z odbiorem osobistym przez gościa lub z możliwością dostawy w określonych godzinach do apartamentu. Ograniczyliśmy liczbę osób jednocześnie spożywających posiłki w Restauracji z zachowaniem bezpiecznych odległości, w wyznaczonych strefach. Szczegóły znajdują się w zakładce “wyżywienie”.
 • Wypożyczenie sprzętu narciarskiego i rowerów OXYGENE.
 • Kręgle/bilard i inne gry w "Klubie Wikinga" Happy Hour 14:00 – 18:00 Kręgle w cenie 85 PLN/1h. Od 18:00 do zamknięcia Klubu Kręgle w cenie 99 zł/1h.
 • Bilard w sali VIP*
 • W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości część urządzeń ze strefy rozrywki zostanie wyłączona z użytku.*
 • Galeria rękodzieła lokalnych artystów Willa Rodven - Recepcja. Możliwość zakupu:

            - wyrobów Huty Szkła JULIA, lokalnej Huty z Piechowic (około 7 km)

           - biżuterii „Magia Biżuterii” z właściwościami dobrej aury.

 • Możliwość skorzystania z usług przewodnika górskiego (w miarę dostępności).

* Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w związku z pandemią COVID-19 zasady korzystania ze strefu rozrywki mogą ulec zmianie.

Sylwester Szklarska Poręba 2021

Dla naszych Gości przygotowaliśmy wysublimowany wieczór pełen atrakcji, aby pożegnać rok 2021 w dobrym stylu. Na Gości czekają wyśmienite dania przygotowane przez naszego szefa kuchni, które pozwolą wkroczyć w Nowy Rok ze smakiem. Sylwester w Szklarskiej Porębie możesz spędzić u nas również z dziećmi, na które czeka moc atrakcji - szczegóły znajdują się w opisach ofert, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Jesteśmy resortem przyjaznym zwierzętom, dlatego zapraszamy także z pupilami. Pożegnanie starego roku w gronie bliskich osób to nie tylko okazja do wyśmienitej zabawy; to jednocześnie wkroczenie w Nowy Rok wraz z ważnymi dla nas osobami. Aby Sylwester był jeszcze bardziej wyjątkowy, wybierz Szklarską Porębę i odwiedź Norweską Dolinę.

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej w wysokości 2,30 PLN od osoby za dobę, która jest dodatkowo płatna na miejscu w Resorcie.

Uwaga: Resort Norweska Dolina rezerwuje sobie prawo do swobodnej zmiany cennika w zależności od obłożenia w danym okresie

Zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT w przypadku, gdy będą Państwo chcieli otrzymać fakturą VAT do zamówienia/rezerwacji należy o tym fakcie poinformować nas w trakcie dokonywania rezerwacji. Prosimy o podanie danych na jakie ma być wystawiona faktura wraz z podaniem numeru NIP. Tylko w przypadku umieszczenia przez nas numeru NIP na paragonie będą Państwo mogli otrzymać fakturę VAT. Brak podania numeru NIP w trakcie dokonywania rezerwacji uniemożliwi wystawienie faktury VAT w późniejszym terminie.

营养

点菜餐厅”“第五季”“邀请时间为13:00-21:00(周日至周四)和13:00-22:00(周五至周六)。餐厅”“第五季”“为您提供精选产品的独特风味和菜肴。 由于与COVID-19大流行相关的动态变化情况,因此使用餐厅和咖啡厅的规则可能会发生变化。

体育和娱乐

我们知道积极的假期计划有多么重要。我们的客人每天(开放时间)都可以使用健康区,其中包括:尺寸为12 x 4m,深度达130厘米的游泳池,三种类型的桑拿浴室:干式-红外线,芬兰式,蒸汽浴室,按摩浴缸,克奈普路径-按摩脚,博斯曼的水桶,盛有冷却水的冷水浴缸,冰-结冰良好,离开桑拿浴室后产生结冰的设备,感应淋浴-带有引人入胜的放松程序。 位于健康区且直接从游泳池出口的人们的当地景观观景台。 在计划入住我们的设施时,我们建议您熟悉周围的自行车道。他们沿着大山和杰泽拉山风景如画的道路行驶(接待处提供自行车路线图)。另一方面,位于度假村内的Oxygene出租,将为您提供舒适的选择,包括自行车或滑雪装备。 杰泽拉铁路-称为耶莱尼亚·戈拉·斯克拉斯卡·波伦巴·科雷诺夫铁路连接,是一条风景如画的小径,经过65多年的不使用后于2010年重新启动。这条不寻常的铁路线建于上世纪初,是波兰最有趣的铁路线之一。尽在指尖的杰泽拉山脉神秘的弯道,山崖,动植物都使杰泽拉铁路旅行倍受青睐。 这种连接在边境两边都非常受欢迎,特别是在周末吸引了许多游客以及边境城镇的居民。从斯克拉斯卡·波伦巴到Korenov的火车旅行需要大约40分钟的时间。到达Korenov的火车站后,您可以参观齿条铁路博物馆。除其他外,还有一百多年前的照片,这些照片记录了大山铁路的建设。博物馆还设有一个董事会,提供有关三种语言的信息:波兰语,德语和捷克语,以介绍斯克拉斯卡波伦巴的景点。参观博物馆后,您可以在捷克大山中远足 门票: 在斯克拉斯卡波伦巴古纳-斯克拉斯卡波伦巴部分,按照适用于区域运输的一般原则出售车票。使用健康区和附近景点的-19条规则可能会更改。

健康和水疗中心

由于SPA由三个治疗室组成,在这些治疗室中进行治疗,请通过电子邮件holistic.spa@ndresort.pl或致电+48 790 245 403进行预订。我们建议联系由于接受治疗的人也会通过电子邮件发送预约,因此,在特殊情况下可能难以打电话联系,我们将尽快与您联系(在两次治疗之间的休息时间)。 SPA从09.00-22.00 在09.00-15.00欢乐时光 小时内的人脸映射09.00-15.00,此小时后,我们将不执行套餐优惠中提供的免费治疗 折扣券只能在09.00到15.00之间使用

儿童设施

12岁以下的儿童-免费,如果不需要,可以免费加床。我们建议您根据接待处的时间表使用“ Rodven餐厅”。由于特殊准备的景点,我们建议此早餐餐厅适合6岁以下儿童的家庭最年轻的孩子(在早餐时在大屏幕上显示童话故事,游乐区,靠近龙之地-游戏室),以及同一建筑物一楼的健康区和游泳池附近。可应要求提供保姆-保姆到公寓​​。儿童专用菜单,包括烤华夫饼,以及小美食家的附加菜单,可以使用童话般的儿童游乐园“龙之地”,其中包括带玻璃底座的层状隧道,滑梯,进行创意工作的角落(猴子树林)。户外儿童暑假和寒假期间,长时间休息期间的动画活动接待处可按日程安排安排日历和假期时段。每间公寓均应要求提供带儿童椅的旅游床。每间公寓均可以自行准备餐点,每餐都可自行准备-每间公寓均设有小厨房,可应要求提供浴缸。 “安全”给最小的孩子-预订时请提供报告;特殊要求时应与我们联系;动物的欢迎用品-您的孩子最好的朋友;“第五季”餐厅和“罗德文”餐厅的公共厕所更换垫子。 “第五季”餐厅中最年轻的人享用晚餐和点菜菜单维京俱乐部-最年轻的景点众多,最年轻的自行车和滑雪装备租赁服务由于与COVID-19大流行相关的形势不断变化使用餐厅,游戏室,游乐场和随动画程序而定。

景点和位置

在斯克拉斯卡波伦巴半径100公里范围内,您可以找到设计师们无法提供的奢华品味。挪威山谷保证我们的每间公寓都独一无二且风格各异(豪华公寓面积从41到110平方米不等)。美丽的露台和阳台增添了魅力,是您放松身心的额外空间(公寓区不包括他们的区域)。 直接访问每个住所的别墅中每个住所的个人美术馆: 别墅HEGGE-海上,别墅OYE-历史铁匠的艺术,别墅HEDDAL-战争艺术,别墅URNES-妇女的艺术,珠宝,数百年前的服饰,别墅RODVEN-玻璃艺术,结合风和龙火的力量,别墅TORPO-艺术编织,威拉·克文斯(Willa KVERNES)-陶艺,威拉·加莫(Willa GARMO)-旅行者的艺术-猎人,威拉·博尔甘德(Willa BORGUND)-木工和砌石。挪威豪华谷度假酒店位于 什切斯卡山谷的斯克拉斯卡波伦巴培养基的安静地带。该物业周围有许多其他景点,例如: 战前柏林前市长的别墅风景-100m恐龙公园““恐龙公园”“-550 m格哈德和卡尔·豪普特曼故居-1.6公里朱纳地球博物馆-瓦隆城楼-1.6公里Jeleniogórska能源博物馆-1.6公里黄金景观-2 ,6公里Chybotek-2.6公里斯克拉斯卡瀑布3.2 km在计划远足和骑自行车旅行时,接待处可提供地图(Willa Rodven)

额外付费

停车每晚30波兰兹罗提最低价格-您为中介人支付50波兰兹罗提/晚或更多!在“第五季”餐厅或开放时间的迷人夏季露台餐厅额外点菜定单。出租自行车和滑雪设备OXYGENE保龄球/台球和其他游戏在“维京俱乐部”欢乐时光14.00-18.00保龄球,价格85 PLN / 1h保龄球/台球和其他游戏在“维京俱乐部” 18.00-以99 PLN / 1h台球的价格在贵宾室关闭保龄球俱乐部当地艺术家的手工艺品画廊-罗德文别墅-接待处:玻璃厂JULIA画廊,来自Piechowice的当地玻璃厂画廊)陶瓷作品Bolesławiec的产品画廊(约70 km)。世界上最有价值的产品之一。最受要求苛刻的陶瓷收藏家和专家的追捧;具有良好光环特性的“魔幻珠宝”画廊;尽可能使用山地导游服务;我们也鼓励您利用旅行社“ 旅行ABC”的可选行程。优惠包括:布拉格,德累斯顿,岩石城,撒克逊瑞士,施普雷瓦尔德,波希米亚天堂。您可以在接待处或礼宾处提交预订从机场(柏林从170PLN起,弗罗茨瓦夫从100PLN起)在接待处的电话/电子邮件预订(+48 75 619 96 00,电子邮件:rezerwacje@ndresort.pl)

值得知道

我们将供客人使用的1.5公顷面积除其他外拥有100多年历史的松树,桦树和云杉的绿色地带。我们照顾了一个拥有15,000多种植物的夏季开花花园。户外艺术花园是当地艺术家作品的展览,在波兰这部分地区找不到。关于儿童住宿的促销政策: 4名12岁以下的儿童-免费 我们的公寓: 经典公寓-2位成人+最多3名儿童 公寓类型:高级房-2位成人+最多3名儿童 公寓类型:盛大-2名成人+最多5名儿童 顶层房-2位成人+最多6名儿童 和宠物在一起: 如果您打算留在挪威豪华度假谷,则可以选择携带宠物。仅在此期间在公寓内养宠物,每晚收费PLN 75。作为“与宠物同住”服务的一部分,我们提供: 睡垫-宠物的沙发,在度假期间逗留期间;到达时的喂食袋;水碗,喂食碗;为我们的“朋友”准备的玩具吉祥物公寓清洁规则:如果整个度假村在度假村的平均价格为每天1000波兰兹罗提,则作为度假村清洁工作的一部分,每天保证(清除垃圾,清洁地板和除尘)。每3夜更换整个床单 上述公寓的服务时间为09.00至21.00 不使用任何福利将不会导致退款 预付款政策:在任何时候,客人都将被收取预付款,作为预订总价 旅馆的一天开始于抵达当天的16:00 酒店出发时间为出发日的11:00 我们想通知您,在第五季餐厅,维京俱乐部,将向您的账单收取10%的服务费。如果您不想给服务生小费,请给我们告知,然后开具发票 延长住宿,打扫公寓: 作为免费公寓供应的一部分,可以延长酒店住宿时间。在接待期间询问前台是否有这种可能性。不使用任何优惠将不予退款。预付款政策: 在预定抵达日的最晚任何时间,客人将被预付全部预订金额的30%的预付款。住宿日开始于到达日的16:00,住宿日开始于离开日的11:00 取消条件: 可以在抵达前21天免费取消预订。在这种情况下,预付款将在取消通知的7天内退还。如果在此时间之后取消预订或在抵达当天没有出现,酒店将向客人收取预订价格的30.00%的费用。为了保证您的预订,您必须提供您的信用卡信息或通过在线支付系统预付预订价值的30.00%。 添加评论并获得奖励 尊敬的客人, 我们鼓励您留下有关您在挪威山谷逗留的反馈。所有您需要做的就是将您的意见发布在Google,Facebook,TripAdvisor上,并将其发送到电子邮件地址:Konkurs@ndresort.pl 每个月您都可以在我们的其中一间公寓中住两人。新月的每5天就会在我们的社交网络上公布奖金。
附加信息
到达: 16:00
离开: 11:00
对动物的政策

Obowiązuje dodatkowa opłata 75 PLN/ 1 zwierze/ doba

停车信息

泊车需额外付费——可预订停车位。

环空条件

为了维持预订保障,客户必须按照时间表以在线支付系统的方式支付预付款。酒店将向预订时提供的邮箱地址发送付款提醒。若到期日期仍未收到付款,或房客到店日期未按时出现,则酒店有权取消预订。若预订被取消,则已经支付的预付款将作废。

支付方式
Visa Visa Electron MasterCard Maestro
难忘的时刻

其他优惠

所有公寓
在我们的网站上预订

预订的好处

 • 最低价格保证
 • 取消预订的可能性
 • 交易安全
mobile nav bg
在地图上看到
通讯

订阅时事通讯可为您在挪威山谷的住宿提供 5%的折扣。

选择哪个公寓

Classic 八十三 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 37 - 45m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 4 osób
Premium 九十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 48 - 57m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 4 osób
Grand 一百一十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 58 - 110m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 6 osób
Penthouse 一百三十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 65m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową, toaletą
 • Przeznaczony maksymalnie dla 6 osób
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij