背部

Wielkanoc 2023 w Norweskiej Dolinie (HB) z cateringiem do apartamentu - parking gratis!

Wielkanoc 2023 w Norweskiej Dolinie (HB) z cateringiem do apartamentu - parking gratis!
 • HB - 早餐和晚餐
 • 最低2 noce
 • 挪威山谷 (Norweska Dolina)
W tegoroczną Wielkanoc zapomnij o obowiązkach i spędź ten czas wyłącznie na odpoczynku blisko natury. Norweska Dolina zadba o świąteczny nastrój i wyjątkowe śniadanie, a Ty będziesz mieć czas na spacery po Karkonoskich szlakach. Dla najmłodszych będzie wiele wielkanocnych atrakcji, a dla łasuchów kolorowy bufet słodkości. Odmień swoje święta i stwórz nową tradycję, którą będziesz mógł celebrować ze swoimi bliskimi przez długie lata.

Pakiet obowiązuje w terminie 05 - 12.04.2023 r. na min. 3 noce.

CENA PAKIETU OBEJMUJE:

 • Nocleg w komfortowych i przestronnych apartamentach (wielkość naszych apartamentów to 41-110 m2).
 • Wykwintne śniadania w formie bufetów szwedzkich z napojami w Restauracji "Piąta Pora Roku" w godzinach 8.00-11.00. (za wyjątkiem 9 kwietnia)
 • Obiadokolacje w formie bogatego i szczególnie urozmaiconego bufetu szwedzkiego. Specjalne menu dla najmłodszych. Napoje do obiadokolacji - gratis (są wliczone w cenę posiłku).
 • Poszukiwanie światecznych jajek - zabawa dla najmłodszych w niedzielę 9 kwietnia o godz. 08.00 Zebranie Rodzin z dziećmi w Restauracji. Wyruszamy na poszukiwanie światecznych jajek o godz. 08.15**
 • Świąteczne śniadanie wielkanocne w ramach cateringu do apartamentu w dniu 9 kwietnia **
 • 1 miejsce parkingowe
 • WiFi - światłowód

** Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w związku z zagrożeniem koronawirusem, program lub jego forma może ulec zmianie lub odwołaniu.

Ponadto rezerwując przez stronę nieodpłatnie oferujemy:

 • Relaks w Strefie Wellness (basen 12x4m - głębokość 130 cm., 3 sauny, jacuzzi, ścieżka Kneippa, wiadro Bosmana, studnia lodowa) w godzinach otwarcia w miarę dostępności (jednorazowe wejście w godzinach: 10.00 – 16.00 do 90 min, albo w godzinach 16.00 – 22.00 lub 23 do 60 minut). Mając na uwadze komfort wypoczynku i chcąc zapewnić wszystkim Gościom możliwość skorzystania ze Strefy Wellness wprowadziliśmy limit czasowy pobytu w strefie. Zapoznaj się z bieżącą informacją w zakładce Wellness.*
 • Taras widokowy dla osób, które przebywają w strefie Wellness z bezpośrednim wyjściem.
 • Nieograniczone korzystanie w godzinach otwarcia z kompleksu „KRAINY SMOKÓW” – Bajkowa Sala Zabaw dla najmłodszych dzieci, a w niej: piętrowe tunele z przeszklonymi podstawami,  zjeżdżalnia, kącik do prac twórczych (małpi gaj) w miarę dostępności **
 • Animacje według harmonogramu dostępnego w Recepcji
 • Wstęp do Klubu Muzycznego „Klub Wikinga” w godzinach jego otwarcia.**
 • Powitalny zestaw napojów w apartamentach.
 • Zestaw kosmetyków łazienkowych.

* Korzystanie ze strefy jest możliwe w miarę dostępności w odpowiednich godzinach. Norweska Dolina zastrzega sobie prawo do odmowy wejścia do strefy w przypadku braku wolnych miejsc i dostępności w odpowiednich godzinach z powodu wcześniej założonych rezerwacji na odpowiednie godziny.

** Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w związku z zagrożeniem koronawirusem, program lub jego forma może ulec zmianie lub odwołaniu.

Dodatkowo nieodpłatnie na terenie resortu:

 • Bezpośredni dostęp do indywidualnej Galerii Sztuki w każdej z 9 Willi.
 • Dostęp do zewnętrznych Ogrodów Sztuki na terenie resortu.
 • Strefa relaksu z zadaszonym dostępem do aktywnego źródełka sprzed wieków na szklanej podłodze.
 • Strefa relaksu przy zbiorniku wodnym – oczka wodne
 • Strefa relaksu - drewniana weranda w sercu resortu z widokiem na dziedziniec.
 • Duży wodospad wypływający spod jednej z Willi w okolicy Restauracji Piąta Pora Roku.
 • Zewnętrzna strefa wypoczynku i relaksu – możliwość opalania przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
 • Liczne i dziewicze szlaki do pieszego zwiedzania w "Dolinie Szczęścia" widoki na naturę.
 • Dostępność map i informacji o szlakach, ścieżkach rowerowych itp. w Recepcji w miarę dostępności.
 • Kijki do Nordic Walking w miarę dostępności.

DODATKOWO PŁATNE:

 • Stroik świąteczny na stół w apartamencie 250 PLN (stroik o wymiarach około 60x30 cm z tradycyjnymi dekoracjami świątecznymi). Prosimy o składanie zamówienia w dniu dokonania rezerwacji, co ułatwi logistykę i realizację tego zamówienia w Państwa apartamencie.
 • Dodatkowe zamówienia w Restauracji" Piąta Pora Roku" w godzinach otwarcia

  Szanowni Goście, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wysokie rabaty na dodatkowe usługi gastronomiczne w Restauracji Piąta Pora Roku i Klubie Wikinga - wyłącznie dla gości na pobycie w Resorcie Norweska Dolina.

 • Sklepik z pamiątkami w Willi Rodven – tutaj można zakupić przetwory lokalnych producentów, spersonalizowane, ekologiczne produkty, gadżety i inne w ramach np. prezentu dla najbliższych.
 • Kręgle/bilard i inne gry w "Klubie Wikinga"
 • Bilard w sali VIP.
 • Galeria rękodzieła lokalnych artystów – Willa Rodven - Recepcja.
 • Galeria wyrobów Huty Szkła JULIA, lokalna Huta z Piechowic (około 7 km).
 • Galeria biżuterii „ Magia biżuterii Waregena” z właściwościami dobrej aury.
 • Możliwość skorzystania z usług przewodnika górskiego w miarę dostępności.

Wielkanoc w Szklarskiej Porębie spędź w górach, w gronie najbliższych. Magiczna atmosfera górskich okolic oraz moc atrakcji czekają na wyciągnięcie ręki! Zadbamy o to, by nasi Goście poczuli świąteczny, rodzinny klimat w urokliwym zakątku Karkonoszy. Otoczenie ciszy i zachwycającej przyrody, która jest gratką dla wielbicieli wypoczynku w górach to doskonały wybór na wiosenny pobyt. Zapraszamy na wyjątkowe święta Wielkiej Nocy do Szklarskiej Poręby - również z ukochanymi pupilami! Nasz resort jest przyjazny zwierzętom.

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej w wysokości 2,80 PLN od osoby za dobę, która jest dodatkowo płatna na miejscu w Resorcie.

Uwaga: Resort Norweska Dolina rezerwuje sobie prawo do swobodnej zmiany cennika w zależności od obłożenia w danym okresie.

Zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT w przypadku, gdy będą Państwo chcieli otrzymać fakturą VAT  do zamówienia/rezerwacji należy o tym fakcie poinformować nas w trakcie dokonywania rezerwacji. Prosimy o podanie danych na jakie ma być wystawiona faktura wraz z podaniem numeru NIP. Tylko w przypadku umieszczenia przez nas numeru NIP na paragonie będą Państwo mogli otrzymać fakturę VAT. Brak podania numeru NIP w trakcie dokonywania rezerwacji uniemożliwi wystawienie faktury VAT  w późniejszym terminie.

营养

Restauracja "Piąta Pora Roku" zaprasza - aktualne godziny otwarcia Restauracji

体育和娱乐

我们知道在计划您的住宿时,一个充满活力的假期是多么重要。我们的客人每天都可以在酒店开放时间内使用健康区,包括:12 x 4 m、深度达 130 cm 的游泳池、3 种桑拿房:干红外线桑拿房、芬兰桑拿房、蒸汽浴室、按摩浴缸、克奈普路径 - 足部按摩、水桶水手长、用于冷却的冷水浴缸、冰瀑布 - 冰井、在不同冷却阶段离开桑拿后产生冰用于冷却的装置。感官淋浴——提供有吸引力的放松项目。 观景台可俯瞰当地景观,适合入住健康区的人们,可直接从泳池进入。伊泽拉铁路(Jelenia Góra - Szklarska Poręba - Korenov 铁路线的名称)是一条风景如画的路线,在废弃超过 65 年之后于 2010 年重新启动。这条不寻常的铁路线建于上世纪初,是波兰最有趣的铁路线之一。伊泽拉山脉的神秘蜿蜒、山崖、动植物群几乎触手可及,使伊泽拉铁路之旅本身就成为一个景点。边境两侧的交通非常受欢迎,尤其是在周末,许多游客,还有边境城镇的居民,都乘坐轨道巴士出行。 120个座位大部分已满。冬季,您可以从火车车窗欣赏斯克拉斯卡波伦巴周围的冰雪景观和山峰。从秋季到春季,许多经典滑雪者都使用这条国际线路,他们可以乘坐伊泽拉铁路前往雅库希采的越野滑雪中心。在那里,他们拥有超过 100 公里的精心准备的路线可供使用。从斯克拉斯卡(Szklarska)乘坐火车单程前往科列诺夫(Korenov)大约需要 40 分钟。到达科雷诺夫火车站后,您可以参观拉格铁路博物馆。其中有一百年前的照片,记录了克尔科诺谢山脉铁路的建设情况。博物馆还设有一个标牌,上面有三种语言的信息:波兰语、德语和捷克语,介绍斯克拉斯卡波伦巴的景点。参观完博物馆后,您可以去捷克巨山徒步旅行。 门票: 在 斯克拉斯卡·波伦巴顶部 - 斯克拉斯卡·波伦巴 Jakuszyce 部分,门票按照普热沃齐地区适用的一般条款出售。

儿童设施

根据特殊要求,可以使用公寓的保姆 - 保姆服务(电话:+48732828218) 为最小的孩子提供特别菜单,包括烘焙华夫饼并添加一点美食。第五季餐厅使用权中为最小的孩子提供的椅子前往童话般的儿童游戏室“龙之国度”,包括: 带玻璃底座的多层隧道、滑梯、创意工作角(猴林) * 适合天气条件好的儿童户外游乐场 旅行婴儿床和高脚椅根据要求,每间公寓均可容纳儿童。每间公寓的膳食由您自行决定 - 每间公寓均设有小厨房。可根据特殊要求提供浴缸。儿童的“安全”屏障 - 请在预订时报告。特殊情况下的接触锁请求。动物欢迎套件 - 您孩子最好的朋友。“Piąta Pora Roku”餐厅公共厕所的换桌。“Piąta Pora Roku”餐厅晚餐的儿童特别菜单。由于情况不断变化,由于冠状病毒的威胁,该计划或其形式可能会改变或取消。

景点和位置

"在我们这里,您会发现斯克拉斯卡波伦巴方圆 100 公里范围内没有其他设施能够提供的设计师风格和奢华。挪威山谷保证我们的每套公寓都是独一无二的,具有独特的风格(豪华公寓面积为 41 平方米)至 110 平方米)。美丽的露台和阳台增添了魅力,并提供了额外的放松空间(其面积不包括在公寓面积内)。 直接进入客人在特定住宿期间居住的每栋别墅中的单独艺术画廊: HEGGE别墅 - 海洋艺术,OYE别墅 - 历史铁匠艺术,HEDDAL别墅 - 战争艺术作品,URNES别墅 - 几个世纪前的女性艺术,珠宝,服装,别墅RODVEN - 玻璃艺术,结合风和龙的力量火,TORPO 别墅 - 编织艺术,KVERNES 别墅 - 陶器艺术,GARMO 别墅 - 旅行者 - 猎人的艺术,BORGUND 别墅 - 木工和石工艺术。挪威 谷豪华度假村位于 Szklarska Poręba Średnia 的安静区域 - “幸福”。该设施周围有许多其他景点,例如: 战前柏林前市长别墅景观 - 100 m “Dinopark”恐龙公园 - 550 m Gerhard 和 Carl Hauptmann 之家 - 1.6 km. Juna 地球博物馆 - Walloon 了望塔 - 1.6 km. Jeleniogórska 能源博物馆- 1.6 公里. Golden View - 2.6 公里. Chybotek - 2.6 公里. Szklarki瀑布 - 3.2 公里."

额外付费

公寓餐桌上的圣诞摆设 250 兹罗提(尺寸约为 60x30 厘米,配有传统圣诞装饰的摆设)。请在预订当天下订单,这将有助于您公寓内的物流和执行订单。停车 PLN 30/晚最低价格 在“Piata Pora Roku”餐厅营业时间内额外点餐尊敬的客人,我们特别为您准备了 Piata Pora Roku 餐厅和 维京俱乐部餐厅额外餐饮服务的高额折扣 - 仅限入住酒店的客人挪威谷度假村。 在 Willa Rodven 的“维京俱乐部”纪念品店里打保龄球/台球和其他游戏 - 在这里您可以购买当地生产商的蜜饯、个性化的生态产品、小玩意等作为送给亲人的礼物。当地手工艺品画廊艺术家 - Willa Rodven - 接待处。JULIA 玻璃制品画廊,来自 Piechowice 的当地玻璃制品(约 7 公里)。珠宝画廊“Waregena 珠宝的魔力”具有良好的光环属性。可以使用登山向导的服务,视情况而定。由于冠状病毒威胁的动态变化,该计划或其形式可能会更改或取消。

值得知道

"""""""""""""""""""""""""""""""由于自然保护区的紧邻,度假村的设计使其简约而又不引人注目的形式与周围环境融为一体。我们占地1.5公顷的土地是绿色区域-拥有100多年历史的松树,桦树和云杉。我们照顾了夏天的花园,种植了15,000多株植物。户外艺术花园是您在波兰这一地区找不到的作品的展览。 对儿童的政策 0至4岁的儿童-最多可容纳3名儿童,每名儿童可享受PLN 1的象征性睡眠 多名0-4岁以下的每个儿童-每晚100波兰兹罗提, 可享受福利5至12岁的儿童可从一名儿童那里获得150波兰兹罗提的额外住宿,享1天 13至18岁的儿童需支付额外的PLN 220. 经典公寓-2位成人+最多3名儿童 公寓类型:高级房-2位成人+最多3名儿童 公寓类型:盛大-2名成人+最多5名儿童 顶层房-2位成人+最多6名儿童 6-12岁儿童,特价儿童菜单(早餐PLN 20 /儿童,晚餐PLN 40/1儿童) 所有额外入住的2岁的儿童,加婴儿床的收费是每人每晚PLN 50。 如果您计划留在挪威豪华度假谷,则可以选择携带宠物。宠物入住中,每晚收费PLN 75。 我们欢迎您与朋友-动物(额外收费): 睡垫-度假胜地每只狗的躺椅;到达度假胜地时可得到一小包迎宾食品;水碗,喂食碗;为我们的“朋友”准备的玩具吉祥物您可以延长酒店的住宿时间,作为增加部分公寓的费用(额外收费)金额为100兹罗提。在接待处询问您在住宿期间是否可以使用此选项。公寓清洁规则:根据特殊要求,客人可以在入住期间以100波兰兹罗提的价格预订经典高级公寓的其他清洁服务。 150兹罗提的众多Grand和Penthouse公寓的额外清洁服务。每种公寓的价格还包括更换整个床上用品的价格 公寓清洁规则:如果整个度假村在度假村的平均价格为每天1000波兰兹罗提,则作为度假村清洁工作的一部分,每天保证(清除垃圾,清洁地板和除尘)。每3夜更换整个床单 上述公寓的服务时间为09.00至21.00 不使用任何福利将不会导致退款 预付款政策:随时会向客人收取预付款,即预订总额。 旅馆的一天开始于抵达当天的16:00 酒店出发时间为出发日11:00 谨在此通知您,在第五季餐厅,维京俱乐部和罗德文咖啡厅,发票中将加收10%的服务费。如果您不想给服务生的服务员,调酒师和厨师小费,请在开具发票之前告知我们。 取消条件: 可以在抵达前14天免费取消预订。在这种情况下,预付款将在取消通知的7天内退还。如果在此时间之后取消预订或在抵达当天没有出现,酒店将向客人收取预订费用的30.00%。为了保证您的预订,您必须提供您的信用卡信息或通过在线支付系统预付预订价值的30.00%。 添加评论并获得奖励 尊敬的客人, 我们鼓励您留下有关您在挪威山谷逗留的反馈。所有您需要做的就是将您的意见发布在Google,Facebook,TripAdvisor上,然后将其发送到电子邮件地址:Konkurs@ndresort.pl 每个月您都可以在我们的其中一间公寓中住两人。新月的每5号都会在我们的社交网络上宣布谁赢得您的住宿的公告。以前发送的所有意见将被使用,直到赢得我们度假村的住宿"""""""""""""""""""""""""""""""
附加信息
到达: 16:00
离开: 10:00
对动物的政策

额外收费 PLN 149 / 1 只动物 / 天

停车信息

泊车需额外付费——可预订停车位。

环空条件

要确认此预订,需预付全部住宿费用。 若取消、修改或到店日期未出现,则不予退款。

支付方式
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
难忘的时刻

其他优惠

所有公寓
Copy_提供餐点-早餐和晚餐(HB)
Copy_提供餐点-早餐和晚餐(HB)
320PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低2 noce
显示提供
Copy_Copy_提供餐点-早餐和晚餐(HB)
Copy_Copy_提供餐点-早餐和晚餐(HB)
270PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低2 noce
显示提供
Copy_我们意识到动态变化的情况,因此我们满足了客人的期望。
Copy_我们意识到动态变化的情况,因此我们满足了客人的期望。
189PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低2 noce
显示提供
我们意识到动态变化的情况,因此我们满足了客人的期望。
我们意识到动态变化的情况,因此我们满足了客人的期望。
189PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低2 noce
显示提供
2023 年圣诞节全包式 - 免费停车
2023 年圣诞节全包式 - 免费停车
370PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2023 年圣诞节全包
2023 年圣诞节全包
370PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Copy_2020年圣诞节及餐厅平安夜-限时抢购
350PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2020年圣诞节及餐厅平安夜-限时抢购
350PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Copy_2020年圣诞节-圣诞前夕,户外大火!
Copy_2020年圣诞节-圣诞前夕,户外大火!
300PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2020年圣诞节-圣诞前夕,户外大火!
2020年圣诞节-圣诞前夕,户外大火!
300PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
圣诞-新年全包套餐-免费停车
圣诞-新年全包套餐-免费停车
450PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低5 nocy
显示提供
圣诞节和新年全包套餐
圣诞节和新年全包套餐
450PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低5 nocy
显示提供
圣诞节和新年套餐,包括餐厅的平安夜和除夕晚餐 - 免费停车!
圣诞节和新年套餐,包括餐厅的平安夜和除夕晚餐 - 免费停车!
420PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低5 nocy
显示提供
圣诞节和新年套餐,包括在餐厅举行的圣诞夜盛宴和除夕晚宴
圣诞节和新年套餐,包括在餐厅举行的圣诞夜盛宴和除夕晚宴
420PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低5 nocy
显示提供
圣诞节和新年套餐,包括在平安夜和新年前夜为公寓提供餐饮服务 - 免费停车!
圣诞节和新年套餐,包括在平安夜和新年前夜为公寓提供餐饮服务 - 免费停车!
300PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低5 nocy
显示提供
圣诞节和新年套餐,包括平安夜和新年前夜的公寓餐饮
圣诞节和新年套餐,包括平安夜和新年前夜的公寓餐饮
300PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低5 nocy
显示提供
2023/2024 年除夕全包 - 免费停车
2023/2024 年除夕全包 - 免费停车
500PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2023/2024 年除夕全包
2023/2024 年除夕全包
500PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
新年前夜在餐厅享用盛大晚宴 - 免费停车!
新年前夜在餐厅享用盛大晚宴 - 免费停车!
420PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
新年前夜在餐厅享用盛大晚宴
新年前夜在餐厅享用盛大晚宴
420PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2023/2024 年除夕,公寓提供餐饮服务 - 免费停车!
2023/2024 年除夕,公寓提供餐饮服务 - 免费停车!
330PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2023/2024 年除夕,提供公寓餐饮服务
2023/2024 年除夕,提供公寓餐饮服务
330PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Copy_Copy_Copy_2021年(HB)假期,四个12岁以下的儿童免费!
Copy_Copy_Copy_2021年(HB)假期,四个12岁以下的儿童免费!
260PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低2 noce
显示提供
Copy_Copy_2021年(HB)假期,四个12岁以下的儿童免费!
Copy_Copy_2021年(HB)假期,四个12岁以下的儿童免费!
260PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低2 noce
显示提供
全包假期 - 免费停车
全包假期 - 免费停车
370PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
全包假期
全包假期
370PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2024 年挪威国土假期 (HB) - 免费停车!
290PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低2 noce
显示提供
2024 年挪威国土假期 (HB)
290PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低2 noce
显示提供
提供餐点 - 早餐和晚餐 (HB) - 免费停车!
229PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
提供餐点-早餐和晚餐(HB)
229PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
169PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
含早餐 (BB)
含早餐 (BB)
169PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 任何住宿时长
显示提供
Copy_Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
Copy_Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
130PLN (波兰货币) /人/晚
 • 仅限房间
 • 停留时间: 任何住宿时长
显示提供
Copy_Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
Copy_Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
130PLN (波兰货币) /人/晚
 • 仅限房间
 • 停留时间: 任何住宿时长
显示提供
在我们的网站上预订

预订的好处

 • 最低价格保证
 • 取消预订的可能性
 • 交易安全
mobile nav bg
在地图上看到
通讯

订阅时事通讯可为您在挪威山谷的住宿提供 5%的折扣。

选择哪个公寓

Junior
Suite
73 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 37 - 41m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 4 osób
Classic 八十三 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 37 - 45m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 4 osób
Premium 九十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 48 - 57m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 4 osób
Premium
Plus
95 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 48 - 57m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 5 osób
Grand 一百一十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 58 - 110m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 6 osób
Grand
Plus
115 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 58 - 72m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 7 osób
Grand
Comfort
Plus
125 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 57 - 72m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 8 osób
Penthouse 一百三十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 65m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową, toaletą
 • Przeznaczony maksymalnie dla 6 osób
Grand
Family
Comfort
Plus
130 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 64 - 110m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 9 osób
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij