背部

Ferie w Norweskiej Dolinie ze śniadaniem - parking gratis!

Ferie w Norweskiej Dolinie ze śniadaniem - parking gratis!
 • BB - 包含早餐
 • 最低1 noc
 • 挪威山谷 (Norweska Dolina)
Szukasz niesamowitych zimowych doznań? To idealna oferta dla Ciebie ! Tylko tutaj poczujesz prawdziwy norweski klimat, wyruszysz na poszukiwanie smoka. Daj się zaskoczyć przygodzie!
Drodzy Goście,

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, Resort Norweska Dolina podejmuje wszelkie środki bezpieczeństwa zgodne z najnowszymi rozporządzeniami. Wszystkie apartamenty są ozonowane i dezynfekowane, podobnie jak części wspólne resortu. Wprowadziliśmy możliwość bezkontaktowego zameldowania. Podjęliśmy wyjątkowe środki ostrożności w naszej strefie rozrywki, restauracji i barze. Szczegółowe informacje o wdrażanych przez nas procedurach opisaliśmy w naszej polityce bezpieczeństwa.

Pakiet obowiązuje w terminie 12.01.2022 - 28.02.2022 r. na min. 3 noce.

CENA PAKIETU OBEJMUJE:

 • Nocleg w komfortowych i przestronnych apartamentach (wielkość naszych apartamentów to 41-110 m2).
 • Wykwintne śniadania w formie bufetów szwedzkich z napojami w Restauracji "Piąta Pora Roku" w godzinach 8.00-11.00. Restauracja zalecana dla młodzieży i osób dorosłych.
 • Wykwintne śniadania w formie bufetów szwedzkich z napojami w Restauracji "Rodven" w godzinach 8.00-11.00. Restauracja zalecana dla rodzin z małymi dziećmi ze względu na codzienne z wyświetlanie bajek dla najmłodszych.
 • 1 miejsce parkingowe
 • WiFi - światłowód

* W związku narastającą liczbą zachorowań na Covid 19 oraz z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej zajęcia animacyjnezostały odwołane.

Ponadto rezerwując przez stronę nieodpłatnie oferujemy:

 • Relaks w Strefie Wellness (basen 12x4m - głębokość 130 cm., 3 sauny, jacuzzi, ścieżka Kneippa, wiadro Bosmana, studnia lodowa) w godzinach otwarcia w miarę dostępności. Mając na uwadze komfort wypoczynku i chcąc zapewnić wszystkim Gościom możliwość skorzystanie ze Strefy Wellness wprowadziliśmy limit czasowy pobytu w strefie. Zapoznaj się z bieżącą informacją w zakładce Wellness.
 • Taras widokowy dla osób, które przebywają w strefie Wellness z bezpośrednim wyjściem.
 • Nieograniczone korzystanie w godzinach otwarcia z kompleksu „KRAINY SMOKÓW” – Bajkowa Sala Zabaw dla najmłodszych dzieci, a w niej: piętrowe tunele z przeszklonymi podstawami,  zjeżdżalnia, kącik do prac twórczych (małpi gaj) w miarę dostępności *
 • Wstęp do Klubu Muzycznego „Klub Wikinga” w godzinach jego otwarcia.*
 • Powitalny zestaw napojów w apartamentach.
 • Zestaw kosmetyków łazienkowych.
 • Przechowalnię sprzętu narciarskiego w wyznaczonych willach w miarę dostępności.

* Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację w związku z zagrożeniem koronawirusem, program lub jego forma może ulec zmianie lub odwołaniu.

Dodatkowo nieodpłatnie na terenie resortu:

 • Bezpośredni dostęp do indywidualnej Galerii Sztuki w każdej z 9 Willi.
 • Dostęp do zewnętrznych Ogrodów Sztuki na terenie resortu.
 • Strefa relaksu z zadaszonym dostępem do aktywnego źródełka sprzed wieków na szklanej podłodze.
 • Strefa relaksu przy zbiorniku wodnym – oczka wodne
 • Strefa relaksu - drewniana weranda w sercu resortu z widokiem na dziedziniec.
 • Duży wodospad wypływający spod jednej z Willi w okolicy Restauracji Piąta Pora Roku.
 • Zewnętrzna strefa wypoczynku i relaksu – możliwość opalania przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
 • Przechowalnię sprzętu narciarskiego w wyznaczonych willach w miarę dostępności.
 • Liczne i dziewicze szlaki do pieszego zwiedzania w "Dolinie Szczęścia" widoki na naturę.
 • Dostępność map i informacji o szlakach, ścieżkach rowerowych itp. w Recepcji w miarę dostępności.
 • Kijki do Nordic Walking w miarę dostępności.

DODATKOWO PŁATNE:

 • Dodatkowe zamówienia w Restauracji" Piąta Pora Roku" w godzinach otwarcia.
 • Kręgle/bilard i inne gry w "Klubie Wikinga"
 • Bilard w sali VIP.
 • Spiżarnia w Willi Rodven – tutaj można zakupić przetwory lokalnych producentów, spersonalizowane, ekologiczne produkty, gadżety i inne w ramach np. prezentu dla najbliższych.
 • Galeria rękodzieła lokalnych artystów – Willa Rodven - Recepcja.
 • Galeria wyrobów Huty Szkła JULIA, lokalna Huta z Piechowic (około 7 km).
 • Galeria biżuterii „ Magia biżuterii Waregena” z właściwościami dobrej aury.
 • Możliwość skorzystania z usług przewodnika górskiego w miarę dostępności.

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej w wysokości 2,50 PLN od osoby za dobę, która jest dodatkowo płatna na miejscu w Resorcie.

Uwaga: Resort Norweska Dolina rezerwuje sobie prawo do swobodnej zmiany cennika w zależności od obłożenia w danym okresie.

Zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT w przypadku, gdy będą Państwo chcieli otrzymać fakturą VAT  do zamówienia/rezerwacji należy o tym fakcie poinformować nas w trakcie dokonywania rezerwacji. Prosimy o podanie danych na jakie ma być wystawiona faktura wraz z podaniem numeru NIP. Tylko w przypadku umieszczenia przez nas numeru NIP na paragonie będą Państwo mogli otrzymać fakturę VAT. Brak podania numeru NIP w trakcie dokonywania rezerwacji uniemożliwi wystawienie faktury VAT  w późniejszym terminie.

营养

我们建议您根据接待处提供的时间表使用“ Rodven”餐厅。我们推荐这家早餐餐厅,适合6岁以下儿童的家庭,这是因为他们准备了最年轻的景点(在早餐时在大屏幕上显示童话故事,游戏角,靠近龙之地-游戏室),以及靠近健康区和游泳池同一建筑物的1楼。 点菜餐厅“第五季”的邀请时间为13:00至21:00(周日至周四)和13:00-22:00(周五至周六)。您将享受精选产品的独特风味和菜肴。 根据接待处提供的时间表,两家餐厅在16:00至18:00之间提供晚餐。晚餐需另付饮料。 的罗德文咖啡厅来自11.00-20.00邀请您精致,有品味,上乘-这些是我们在罗德文咖啡馆提供的蛋糕,派和甜点。以及由咖啡豆混合而成的新鲜烤制的香浓咖啡,由经验丰富的专家为我们特别制成

体育和娱乐

我们知道积极的假期计划有多么重要。我们的客人每天在开放时间内可在综合大楼的开放时间使用健身区,包括:12 x 4m游泳池,深度达130厘米,三种桑拿类型:干式-红外线,芬兰式,蒸汽浴室,按摩浴缸,克奈普路径-足部按摩,博斯曼的水桶,装有冷却水的冷水浴桶,冰孔-冰井,是在各个冷却阶段之间离开桑拿浴后产生冷却冰的装置。感应淋浴-迷人的放松程序。 维尔恩斯地区居民的本地景观观景台,可直接从游泳池进入此露台。 在计划入住我们的设施时,我们建议您熟悉周围的自行车道。它们沿着大山和杰泽拉山风景如画的道路行驶(接待处提供自行车路线图。另一方面,位于度假胜地内的“ Oxygene”租赁服务将为您提供舒适的选择自行车或滑雪装备的条件)。 在冬季,我们邀请您租用“ Oxygene”滑雪装备(预定前往Szrenica建筑群滑雪场的旅行) 伊泽斯卡铁路-斯克拉斯卡波伦巴-科雷诺夫(Korenov)铁路连接线)是一条风景如画的小径,经过65多年的不使用后于2010年重新启动。这条不寻常的铁路线建于上世纪初,是波兰最有趣的铁路线之一。尽在指尖的 杰泽拉山脉神秘的弯道,山崖,动植物都使杰泽拉铁路旅行倍受青睐。这种连接在边境两边都非常受欢迎,特别是在周末,对于许多游客来说,对于边境小镇的居民来说,也要乘公共汽车旅行。 120个地方已满。在冬季,您可以从火车的窗户欣赏到斯克拉斯卡波伦巴周围的雪域景观和山峰。从秋季到春季,许多经典的滑雪者都使用这种国际联系方式,他们可以乘坐杰泽拉铁路前往雅库什采的越野滑雪中心。在那儿,他们有100多公里的精心准备的路线可供使用。从斯克拉斯卡波伦巴到Korenov的火车旅行需要大约40分钟的时间。到达Korenov的火车站后,您可以参观齿条铁路博物馆。除其他外,还有一百多年前的照片,这些照片记录了大山铁路的建设。博物馆还设有一个董事会,提供有关三种语言的信息:波兰语,德语和捷克语,以介绍斯克拉斯卡波伦巴的景点。参观博物馆后,您可以在捷克大山里远足。 门票:在斯克拉斯卡波伦巴古纳-斯克拉斯卡波伦巴Jakuszyce区域,按照区域交通适用的一般规则出售车票。

儿童设施

最多三名4岁以下的儿童免费:)-如果他们可以使用现有床铺免费住宿,我们建议您根据接待处的日程安排使用“罗德文餐厅”。我们推荐这家早餐餐厅,适合6岁以下儿童的家庭,这是因为他们准备了最年轻的景点(在早餐时在大屏幕上显示童话故事,游戏角,靠近龙之地-游戏室),以及靠近健康区和游泳池可以在同一建筑物的一楼使用保姆的服务,也可以应要求提供公寓中的保姆服务,还可以为儿童提供特殊菜单,包括烤松饼和少许美食,在两个餐厅为儿童提供椅子,为儿童制作动画。 10.00到14.00,在动画师的监督下位于-1层的同一建筑物中。进入儿童童话般的游戏室“龙之地”,并在其中:带有玻璃底座的层状隧道,滑梯,进行创意工作的角落(猴子树林)儿童室外游乐场接待处提供夏季和冬季假期,长周末和节假日的动画活动,可在接待处提供。每张公寓都可应要求在配有儿童椅的旅游床上提供餐点。每间公寓都可以自行准备餐点,也可以根据自己的意愿准备餐点-每间公寓均设有小厨房。最小的“安全”障碍-预订时请报告特殊要求的障碍物动物的欢迎用品-您的孩子最好的朋友“第五季”餐厅和“罗德文”餐厅的公共厕所更换垫子儿童餐厅的特殊菜单晚餐或点菜季“第五季”维京俱乐部-最年轻的景点众多服务最年轻的自行车和滑雪设备租赁服务最年轻的滑雪和单板滑雪学校

景点和位置

在我们这里,您会发现斯克拉斯卡波伦巴半径100公里范围内没有任何物件可以提供的设计师风格和豪华。挪威山谷保证我们的每套公寓都是独一无二的,并具有不同的风格(豪华公寓的面积从41平方米到110平方米)。美丽露台和阳台增添了魅力,是一个额外的休闲空间(其区域不包括在公寓区域内)。 直接访问每个住所的别墅中每个住所的个人美术馆: Villa HEGE-战士的薪水和维京人的方尖碑艺术,Villa OYE-历史铁匠的艺术,Villa HEDDAL-战争艺术,Villa URNES-妇女的艺术,珠宝,百年历史的衣服,Villa RODVEN-玻璃的艺术,结合风和龙火的力量,Willa TORPO-编织艺术,Villa KVERNES-陶艺,Villa GARMO-旅行者的艺术-猎人,Villa BORGUND-木工和石材艺术。挪威豪华谷度假酒店位于什切夏山谷的斯克拉斯卡波伦巴培养基的安静地带。该物业周围有许多其他景点,例如: 战前柏林前市长的别墅风景-100m恐龙公园““恐龙公园”“-550 m格哈德和卡尔·豪普特曼故居-1.6公里朱纳地球博物馆-瓦隆城楼-1.6公里Jeleniogórska能源博物馆-1.6公里黄金景观-2 ,6公里Chybotek-2.6公里斯克拉斯卡瀑布-3.2 km在计划远足和骑自行车旅行时,接待处可提供地图(Villa Rodven)

额外付费

每天30波兰兹罗提-保证最低价格,通过我们的网站www。附加的点菜订单“第五季”餐厅,或在营业时间内在迷人的夏日露台餐厅提供。假日野餐篮,可在山上行走-2人250波兰兹罗提(一瓶白葡萄酒或红酒,2瓶矿泉水,应客人要求的素食或肉类沙拉,蘸酱,面包,时令水果)租用自行车和滑雪设备氧气。保龄球/台球和其他游戏在““维京俱乐部”“欢乐时光14:00-18:00保龄球85 PLN / 1小时。从18:00到保龄球俱乐部关闭,价格为99 PLN / 1h。为了客人的安全,娱乐区的某些设备将停止服务。 *贵宾室的台球*维京俱乐部的多媒体游戏(Xbox)*当地艺术家的手工艺品画廊-罗德文别墅-接待处。购买的可能性:朱莉娅玻璃厂的产品,来自Piechowice的本地朱莉娅玻璃厂(约7公里)。陶瓷制品Bolesławiec(约70公里)。世界上最有价值的产品之一。最苛刻的陶瓷收藏家和专家急切地寻求。珠宝“魔术珠宝”具有良好的光环特性。使用山间导游服务的可能性(视情况而定)。我们也鼓励您利用旅行社“游览ABC”的可选旅行。优惠包括:布拉格,德累斯顿,岩石城,撒克逊瑞士,施普雷瓦尔德,波希米亚天堂。您可以通过接待处的电话/电子邮件(+48 75 619 96 00,电子邮件:rezerwacje@ndresort.pl)在接待处或门房处提交预订。 从机场接送(柏林从170PLN起,弗罗茨瓦夫从100PLN起)在前台的电话/电子邮件预订(+48 75 619 96 00,电子邮件:rezerwacje@ndresort.pl) 由于与COVID-19大流行有关的动态变化情况,使用娱乐区,餐厅的规则和预订旅行的可能性可能会发生变化。

值得知道

由于自然保护区的紧邻,度假村的设计使其简约而又不引人注目的形式与周围环境融为一体。我们占地1.5公顷的土地是绿色区域-拥有100多年历史的松树,桦树和云杉。我们照顾了夏天的花园,种植了15,000多株植物。户外艺术花园是您在波兰这一地区找不到的作品的展览。 对儿童的政策 0至4岁的儿童-最多可容纳3名儿童,每名儿童可享受PLN 1的象征性睡眠 多名0-4岁以下的每个儿童-每晚100波兰兹罗提, 可享受福利5至12岁的儿童可从一名儿童那里获得150波兰兹罗提的额外住宿,享1天 13至18岁的儿童需支付额外的PLN 220. 经典公寓-2位成人+最多3名儿童 公寓类型:高级房-2位成人+最多3名儿童 公寓类型:盛大-2名成人+最多5名儿童 顶层房-2位成人+最多6名儿童 6-12岁儿童,特价儿童菜单(早餐PLN 20 /儿童,晚餐PLN 40/1儿童) 所有额外入住的2岁的儿童,加婴儿床的收费是每人每晚PLN 50。 如果您计划留在挪威豪华度假谷,则可以选择携带宠物。宠物入住中,每晚收费PLN 75。 我们欢迎您与朋友-动物(额外收费): 睡垫-度假胜地每只狗的躺椅;到达度假胜地时可得到一小包迎宾食品;水碗,喂食碗;为我们的“朋友”准备的玩具吉祥物您可以延长酒店的住宿时间,作为增加部分公寓的费用(额外收费)金额为100兹罗提。在接待处询问您在住宿期间是否可以使用此选项。公寓清洁规则:根据特殊要求,客人可以在入住期间以100波兰兹罗提的价格预订经典高级公寓的其他清洁服务。 150兹罗提的众多Grand和Penthouse公寓的额外清洁服务。每种公寓的价格还包括更换整个床上用品的价格 公寓清洁规则:如果整个度假村在度假村的平均价格为每天1000波兰兹罗提,则作为度假村清洁工作的一部分,每天保证(清除垃圾,清洁地板和除尘)。每3夜更换整个床单 上述公寓的服务时间为09.00至21.00 不使用任何福利将不会导致退款 预付款政策:随时会向客人收取预付款,即预订总额。 旅馆的一天开始于抵达当天的16:00 酒店出发时间为出发日11:00 谨在此通知您,在第五季餐厅,维京俱乐部和罗德文咖啡厅,发票中将加收10%的服务费。如果您不想给服务生的服务员,调酒师和厨师小费,请在开具发票之前告知我们。 取消条件: 可以在抵达前14天免费取消预订。在这种情况下,预付款将在取消通知的7天内退还。如果在此时间之后取消预订或在抵达当天没有出现,酒店将向客人收取预订费用的30.00%。为了保证您的预订,您必须提供您的信用卡信息或通过在线支付系统预付预订价值的30.00%。 添加评论并获得奖励 尊敬的客人, 我们鼓励您留下有关您在挪威山谷逗留的反馈。所有您需要做的就是将您的意见发布在Google,Facebook,TripAdvisor上,然后将其发送到电子邮件地址:Konkurs@ndresort.pl 每个月您都可以在我们的其中一间公寓中住两人。新月的每5号都会在我们的社交网络上宣布谁赢得您的住宿的公告。以前发送的所有意见将被使用,直到赢得我们度假村的住宿
附加信息
到达: 16:00
离开: 10:00
对动物的政策

Obowiązuje dodatkowa opłata 149 PLN/ 1 zwierze/ doba

停车信息

泊车需额外付费——可预订停车位。

环空条件

要确认此预订,需预付全部住宿费用。 若取消、修改或到店日期未出现,则不予退款。

支付方式
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
难忘的时刻

其他优惠

所有公寓
Copy_热卖-含早餐的人的假期
Copy_热卖-含早餐的人的假期
260PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
热卖-含早餐的人的假期
260PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
家庭度假-多达3名儿童免费早餐和晚餐。优惠有效期为21/06至13/09/2020。
299PLN (波兰货币) /晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
假期充满的景点(HB)-20%
299PLN (波兰货币) /晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
Copy_家庭度假-多达3名儿童免费早餐和晚餐。优惠有效期为21/06至13/09/2020。
Copy_家庭度假-多达3名儿童免费早餐和晚餐。优惠有效期为21/06至13/09/2020。
299PLN (波兰货币) /晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
Lato 2022 - Wakacje all inclusive - parking gratis
Lato 2022 - Wakacje all inclusive - parking gratis
370PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低4 noce
显示提供
Lato 2022 - Wakacje all inclusive
Lato 2022 - Wakacje all inclusive
370PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低4 noce
显示提供
Oferta dla brodaczy, wikingów i nie tylko - parking gratis!
Oferta dla brodaczy, wikingów i nie tylko - parking gratis!
250PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 任何住宿时长
显示提供
Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
169PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 任何住宿时长
显示提供
Oferta ze śniadaniem (BB)
Oferta ze śniadaniem (BB)
169PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 任何住宿时长
显示提供
Oferta z wyżywieniem - śniadania i obiadokolacje (HB) - parking gratis!
229PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
提供餐点-早餐和晚餐(HB)
229PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
Odwrócony weekend HB - parking gratis!
220PLN (波兰货币) /晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 2 noce
显示提供
Odwrócony weekend HB
Odwrócony weekend HB
220PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 2 noce
显示提供
Copy_我们意识到动态变化的情况,因此我们满足了客人的期望。
Copy_我们意识到动态变化的情况,因此我们满足了客人的期望。
189PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
我们意识到动态变化的情况,因此我们满足了客人的期望。
我们意识到动态变化的情况,因此我们满足了客人的期望。
189PLN (波兰货币) /人/晚
 • BB - 包含早餐
 • 停留时间: 最低1 noc
显示提供
Boże Narodzenie 2022 all inclusive - parking gratis
Boże Narodzenie 2022 all inclusive - parking gratis
370PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低4 noce
显示提供
Boże Narodzenie 2022 all inclusive
Boże Narodzenie 2022 all inclusive
370PLN (波兰货币) /人/晚
 • 全部包含
 • 停留时间: 最低4 noce
显示提供
Copy_2020年圣诞节及餐厅平安夜-限时抢购
350PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2020年圣诞节及餐厅平安夜-限时抢购
350PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Copy_2020年圣诞节-圣诞前夕,户外大火!
Copy_2020年圣诞节-圣诞前夕,户外大火!
300PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
2020年圣诞节-圣诞前夕,户外大火!
2020年圣诞节-圣诞前夕,户外大火!
300PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Sylwester z Uroczystą Kolacją w Restauracji - parking gratis!
Sylwester z Uroczystą Kolacją w Restauracji - parking gratis!
420PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Sylwester z Uroczystą Kolacją w Restauracji
Sylwester z Uroczystą Kolacją w Restauracji
420PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Sylwester 2022/2023 z cateringiem do apartamentu - parking gratis!
Sylwester 2022/2023 z cateringiem do apartamentu - parking gratis!
330PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Sylwester 2022/2023 z cateringiem do apartamentu
Sylwester 2022/2023 z cateringiem do apartamentu
330PLN (波兰货币) /人/晚
 • HB - 早餐和晚餐
 • 停留时间: 最低3 noce
显示提供
Copy_Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
Copy_Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
130PLN (波兰货币) /人/晚
 • 不含餐食
 • 停留时间: 任何住宿时长
显示提供
Copy_Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
Copy_Copy_含早餐的不可退款优惠(-10%)
130PLN (波兰货币) /人/晚
 • 不含餐食
 • 停留时间: 任何住宿时长
显示提供
在我们的网站上预订

预订的好处

 • 最低价格保证
 • 取消预订的可能性
 • 交易安全
mobile nav bg
在地图上看到
通讯

订阅时事通讯可为您在挪威山谷的住宿提供 5%的折扣。

选择哪个公寓

Junior
Suite
73 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 37 - 41m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 4 osób
Classic 八十三 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 37 - 45m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 4 osób
Premium 九十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 48 - 57m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 4 osób
Premium
Plus
95 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 48 - 57m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 5 osób
Grand 一百一十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 58 - 110m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 6 osób
Grand
Plus
115 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 58 - 72m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 7 osób
Grand
Comfort
Plus
125 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 57 - 72m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 8 osób
Grand
Family
Comfort
Plus
130 / PLN (波兰货币)
 • Apartament trzypokojowy o powierzchni 64 - 110m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową
 • Przeznaczony maksymalnie dla 9 osób
Penthouse 一百三十 / PLN (波兰货币)
 • Apartament dwupokojowy o powierzchni 65m2 z balkonem
 • Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienka z kabiną prysznicową, toaletą
 • Przeznaczony maksymalnie dla 6 osób
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij